Zegarek Polar V800 HR czarny + nadajnik

średnia: 5.0  ocen: 1
Produkt dostępny!
Cena: 1349,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: Wysyłka gratis!
Producent: Polar
Kod producenta: V800 HR
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni

Polar V800

Zegarek sportowy z wbydowanym GPS
W zestawie z nadajnikiem na klatkę piersiową Polar H7

Model : V800

Gwarancja pewnego sprzedawcy

Zegarek Polar jest nowy, fabrycznie zapakowany.
Posiada pełną gwarancję producenta.

Wybór Mistrzów

Polar V800

Polar V800 to zaawansowany, multisportowy zegarek GPS dla ambitnych amatorów i i profesjonalnych sportowców, chcacych osiągnąć szczytową formę. #daretowin

Powiadomienia z telefonu

Najbardziej zaawansowany towarzysz treningów obsługuje funkcję powiadomień z telefonu. Stworzony do całodobowego korzystania i najbardziej wymagających sportów, zegarek V800 zapewni Ci dostęp do wszelkich potrzebnych informacji — w każdych warunkach.

Niczego nie przegap

Połączenia przychodzące i wiadomości tekstowe w mgnieniu oka.

Bądź na bieżąco

Sprawdzaj powiadomienia o wiadomościach na wyświetlaczu V800, nawet kiedy nie masz telefonu pod ręką.

Bądź we właściwym miejscu we właściwym czasie

V800 powiadomi Cię o zapisanych w kalendarzu spotkaniach i zadba o to, aby udało Ci się zdążyć na czas.

Korzystaj z serwisów społecznościowych

Czytaj najnowsze informacje z serwisów społecznościowych wyświetlane na zegarku, aby pozostawać w kontakcie ze znajomymi.

Główne cechy

Polar V800

- Zintegrowany moduł GPS z technologią wspomagania satelitarnego AssistNow™

- Akcelerometr

- Wodoszczelnośćć do 30m

- Sygnalizacja wibracjami

- Akumulator pozwala na rejestrowanie do 13 godzin treningu z GPS i dwa dni w trybie oszczędzania energii

Trening

Twórz różne profile sportowe, aby przeglądać i rejestrować ważne dane dotyczące każdego ze sportów — od biegania po pływanie w wodach otwartych. Na bieżąco otrzymuj wskazówki, jak osiągnąć swój cel. Monitoruj wszystkie czynniki — od wysokości n.p.m. po pracę serca.

Obciążenie treningowe

Pokazuje, w jaki sposób trening wpływa na Twój organizm i pomaga porównać obciążenie różnych treningów. Stale monitoruj obciążenie treningowe, aby poznać własne granice oraz odpowiednio dostosować intensywność i czas treningu. Funkcja dostępna w serwisie internetowym Polar Flow

Stan regeneracji

Pokazuje czas odpoczynku, jaki powinien upłynąć przed następnym treningiem. Funkcja dostępna w serwisie internetowym Polar Flow

Rezultat treningu

Natychmiast po treningu zapewnia motywujące informacje o jego efektach.

Monitoruj czas
i jakość snu

Wymagana ilość snu i odpoczynku to bardzo indywidualne wskaźniki, które są zależne od kilku czynników, takich jak obciążenie treningowe, stres, kondycja fizyczna i indywidualne różnice. Aplikacja mobilna i serwis internetowy Polar Flow podadzą Ci informacje na temat czasu i jakości Twojego snu. Analizując swój sen, możesz zobaczyć, jaki wpływ mają na niego wszelkie zmiany w Twoim codziennym życiu.

Running index

Pokazuje, jak poprawia się efektywność Twojego biegu.

Fitness Test

Pięciominutowy test mierzący wydolność tlenową na podstawie tętna spoczynkowego, zmienności pracy serca i innych informacji personalnych. Wykonuj test regularnie, aby zobaczyć, jakie robisz postępy.

Licznik kalorii

Dzięki niemu dokładnie wiesz, ile kalorii udało Ci się spalić. Informacje oparte są na podstawie Twojej masy ciała, wieku, wzrostu, płci, maksymalnego tętna (HRmaks.) oraz intensywności treningu.

Powiadomienia o braku aktywności

Aby Twój organizm był zawsze przygotowany na trening, pulsometr Polar V800 przypomina o zbyt długim braku aktywności. Siedzenie przez długi czas niekorzystnie wpływa na zdrowie, nawet w dni, w które trenujesz i dostarczasz organizmowi wystarczającą dawkę aktywności. Siedzenie ma negatywny wpływ na krążenie krwi, przemianę materii, wydatek energetyczny i gotowość organizmu do treningu.

Wskaźnik aktywności

Pokazuje aktywność użytkownika w ciągu dnia i przedstawia praktyczne wskazówki pozwalające na osiągnięcie dziennego celu.

Podsumowanie aktywności

Mierzy poziom dziennej, tygodniowej i miesięcznej aktywności, pokazując, jak decyzje użytkownika pomagają w zachowaniu zdrowia i kondycji fizycznej.

Program treningu biegowego

Przygotowuj się do wybranego wydarzenia biegowego, stosując spersonalizowany program treningu biegowego dostępny w Polar Flow. Wybierz jeden z czterech różnych celów — bieg na 5 km, 10 km, półmaraton i maraton — i zyskaj kompleksowy plan treningów, który pomoże Ci go osiągnąć.

Funkcje

Zaawansowany GPS

V800 wyposażony został w szybko i precyzyjnie działający sensor GPS, który na bieżąco rejestruje informacje o prędkości, pokonanym dystansie i trasie.

Wiele profilów sportowych

Twórz i dostosowuj profile sportowe dla różnych dyscyplin, by uzyskać potrzebne dane i otrzymywać wskazówki, pomagające efektywnie trenować.

Doskonały do pływania

V800 jest wodoodporny do głębokości 30 metrów i może mierzyć Twoje tętno również podczas pływania (wymaga to nadajnika na klatkę piersiową). Zarówno podczas pływania w basenie i w wodach otwartych.

Kadencja biegu zegarka

Monitoruj kadencję biegu, aby poprawić jego efektywność i zapobiegać kontuzjom.

Oszacuj czas ukończenia biegu

W oparciu o długoterminowe wyniki, analiza wskaźnika Running Index umożliwia oszacowanie czasu ukończenia biegów na 5 km, 10 km, półmaratonu lub maratonu.

Polar Flow

Planuj, synchronizuj i dziel się informacjami o swoim treningu za pośrednictwem wyjątkowego serwisu internetowego i aplikacji mobilnej Polar Flow. Łatwy dostęp do wszystkich danych.

Importowanie nowych tras

Znajdź nowe trasy i zaimportuj je do Polar Flow z innych serwisów obsługujących pliki GPX lub TCX.

Monitoruje całodobową aktywność

Dowiedz się, w jaki sposób Twoja codzienna aktywność wpływa na Twój poziom regeneracji, aby odnaleźć idealną równowagę pomiędzy trenowaniem, a odpoczynkiem.

Polar Flow

Wyjątkowy serwis Polar Flow rejestruje szczegółowe informacje o każdym treningu, co pozwala na pełne monitorowanie postępów i planowanie dalszych ćwiczeń.

System Polar

Polar Flow - Świat treningu i aktywności

Polar zapewnia kompletny system aplikacji, serwisów online i akcesoriów, które pomogą w pełni wykorzystać możliwości swoich produktów. Dostosuj je, aby wyglądały tak, jak chcesz. Monitoruj swoje postępy w serwisie internetowym i aplikacji Polar Flow.

Serwis internetowy i aplikacja Polar Flow

Monitoruj swoje postępy i otrzymuj wskazówki, które pomogą Ci osiągnąć cele. Dowiedz się, jak zmiana codziennych nawyków może wpłynąć na stan zdrowia.

Polar Couch

Bezpłatny serwis online dla Twojego trenera, który umożliwia łatwe monitorowanie Twoich postępów.

Kompatybilne akcesoria

Aby wyświetlać aktualne i precyzyjne wartości tętna, używaj nadajnika na klatkę piersiową Polar H7 Bluetooth® Smart. Jeśli interesuje Cię doskonalenie techniki biegu i poprawa wyników, wybierz sensor biegowy Bluetooth® Smart.

Strava

Wszystkie dane treningowe można synchronizować z serwisem Strava za pośrednictwem serwisu internetowego Polar Flow.

 • Producent:  Polar
 • Model:  V800 HR
 • Gwarancja:  24 miesiące gwarnacji producenta
 • Przekątna wyświetlacza:  1,3"
 • Rozdzielczość wyświetlacza:  128 x 128 px
 • Funkcje:  Pomiar czasu aktywności, Identyfikacja stylu pływackiego, Powiadomienie o braku aktywności, Czas i jakość snu, Test ortostatyczny, Pomiar wydajności i obciążenia organizmu, Krokomierz, Pomiar spalonych kalorii, Pomiar dystansu, Wyświetlanie tempa, Timer,
 • Odporność:  Wodoszczelność
 • System nawigacji satelitarnej:  GPS
 • Alarmy:  Wibracyjne
 • Bateria:  Litowo-polimerowa 350 mAh
 • Czas pracy na baterii:  Akumulator pozwala na rejestrowanie do 13 godzin treningu z GPS-em i czujnikami oraz do 50 godzin w przypadku korzystania z energooszczędnego trybu GPS
 • Dodatkowe informacje:  Moduł Bluetooth, Blokada klawiszy, Podświetlany ekran, Szkło Gorilla Glass
 • Dołączone akcesoria:  Nadajnik na klatkę piersiową Polar H7, Kabel USB
 • Waga:  82 g
 • Strona producenta:  https://www.polar.com/pl
Polecamy