Kabel RCA Wireway 10m Y 1-2

średnia: 0.0  ocen: 0
Produkt dostępny!
Cena: 59,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: 8.99 PLN
Producent: Wireway
Kod producenta: WW120410
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni

WIREWAY


Najwyższa jakość wykonania
Wysokiej jakości kabel subwooferowy typu Y Wireway 2xRCA / 1xRCA. Przeznaczony jest do podłączenia subwoofera z amplitunerem/wzmacniaczem za pomocą złącz cinch. W pełni ekranowane wtyki, pozłacane końcówki oraz wysokiej jakości przewodnik kabla OFC jest w stanie zapewnić całkowite wyeliminowanie jakiegokolwiek zniekształcenia dźwięków w niskich częstotliwościach. Kabel subwooferowy Wireway to gwarancja jakości i wieloletnia bezawaryjna praca.

1RCA-2RCA Y


Czym jest RCA
Złącze RCA, zwane potocznie cinch jest często używane w sprzęcie audio/wideo. RCA jest skrótem od nazwy firmy Radio Corporation of America, która wprowadziła to złącze na rynek w latach czterdziestych, by umożliwić połączenie gramofonów typu mono ze wzmacniaczami. Złącze to nadal jest szeroko wykorzystywane dzięki wysokiej jakości sygnału i prostocie podłączenia.


24-karatowe złoto
Metalowe wtyki przewodu dla poprawienia jakości przesyłanego sygnału dodatkowo pokryto 24-karatowym złotem, chroniąc tym samym wtyk przed utlenianiem i gwarantując wieloletnią bezawaryjną pracę.


Miedź beztlenowa OFC
Przewodnik przewodu został w całości wykonany z miedzi beztlenowej OFC. Dzięki temu przewód pozwala na przesyłanie sygnału w możliwie najwyższej jakości, a także chroni kabel przed utlenianiem.
  • Producent:  Wireway
  • Model:  RCA
  • Kod producenta:  WW120410
  • Długość przewodu:  10 m
  • Wtyki:  1RCA - 2RCA
  • Przewodnik:  miedź beztlenowa OFC
  • Dodatkowe informacje:  Wtyki pozłacane 24 karatowym złotem, Typ Y
Polecamy