Kabel Jack-2RCA Wireway 1m Audio

średnia: 0.0  ocen: 0
Produkt dostępny!
Cena: 18,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: 8.99 PLN
Producent: Wireway
Kod producenta: WW120301
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni

WIREWAY


Najwyższa jakość wykonania
Najwyższej jakości kabel audio Wireway z końcówkami Jack 3.5mm oraz 2 RCA (chinch), stworzony z myślą o użytkownikach poszukujących najwyższej jakości. Jest idealny do podłączenia domowych zestawów audio, do przesyłania analogowego sygnału pomiędzy przenośnymi odtwarzaczami MP3, CD np. Ipod ze wzmacniaczem audio lub amplitunerem kina domowego. Przewód został wykonany z miedzi beztlenowej OFC, a wtyki pokryte 24-karatowym złotem. Wszystko to składa się na długie lata czystego, świetnego brzmienia i bezawaryjności.

2RCA-miniJack


Czym jest RCA
Złącze RCA, zwane potocznie cinch jest często używane w sprzęcie audio/wideo. RCA jest skrótem od nazwy firmy Radio Corporation of America, która wprowadziła to złącze na rynek w latach czterdziestych, by umożliwić połączenie gramofonów typu mono ze wzmacniaczami. Złącze to nadal jest szeroko wykorzystywane dzięki wysokiej jakości sygnału i prostocie podłączenia.


24-karatowe złoto
Metalowe wtyki przewodu dla poprawienia jakości przesyłanego sygnału dodatkowo pokryto 24-karatowym złotem, chroniąc tym samym wtyk przed utlenianiem i gwarantując wieloletnią bezawaryjną pracę.


Miedź beztlenowa OFC
Przewodnik przewodu został w całości wykonany z miedzi beztlenowej OFC. Dzięki temu przewód pozwala na przesyłanie sygnału w możliwie najwyższej jakości, a także chroni kabel przed utlenianiem.
  • Producent:  Wireway
  • Kod producenta:  WW120301
  • Długość przewodu:  1 m
  • Wtyki:  Jack - 2RCA
  • Przewodnik:  miedź beztlenowa OFC
  • Ekranowanie:  Pełne
  • Dodatkowe informacje:  Wtyki pozłacane 24 karatowym złotem