Becker Transit 7SL Europa

średnia: 4.0  ocen: 1
Produkt dostępny!
Cena: 1899,00 PLN*
Stara cena: 1999,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: Wysyłka gratis!
Producent: Becker
Kod producenta: 200069
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 1 dni

Zainstalowane mapy 47 KRAJÓW EUROPY (w tym szczegółowe informacje dorogowe TRUCK&CAMPER)


Albania*, Andora, Belgia*, Bośnia i Hercegowina* Bułgaria*, Dania*, Niemcy*, Estonia*, Finlandia*, Francja*, Gibraltar, Grecja*, Wielka Brytania*, Irlandia*, Islandia*, Włochy*, Chorwacja* Kosowo*, Łotwa*, Lichtenstein, Litwa*, Luksemburg*, Była Jugosłowiańska Republika Macedonii*, Mołdawia, Monako, Czarnogóra*, Holandia*, Norwegia*, Austria*, Polska*, Portugalia*, Rumunia*, Rosja*, San Marino, Szwecja*, Szwajcaria*, Serbia*, Słowacja*, Słowenia*, Hiszpania*, Czechy*, Turcja*, Ukraina*, Węgry*, Watykan, Białoruś.

* Zawiera szczegółowe informacje na drogach Truck & Camper


Nawigacja dla samochodów ciężarowych i kamperów PRO

Kalkulacja trasy odbywa się na podstawie informacji o pojeździe: wysokości, szerokości, wagi, danych o przyczepie oraz przewożonych materiałach niebezpiecznych. Poza danymi pojazdu pod uwagę brane są również atrybuty dróg, m. in.: wysokości mostów i tuneli oraz ograniczenia ruchu i znaki ostrzegawcze przeznaczone dla samochodów ciężarowych i kamperów. Nieodpowiednie fragmenty trasy zostają wykluczone z kalkulacji, zwiększając bezpieczeństwo podczas podróży.

Specjalna funkcja dla kamperów: zakazy wjazdu I ograniczenia dla samochodów ciężarowych nie są brane pod uwagę przy kalkulacji trasy. Dzięki temu skraca się czas dotarcia do celu przy zachowaniu bezpieczeństwa.

Powiadomienia dla samochodów ciężarowych i kamperów

Szczegółowe powiadomienia o potencjalnych zagrożeniach i ograniczeniach pozwalają na optymalną ocenę trasy w każdym momencie. Dzięki temu kierowca może z wyprzedzeniem zidentyfikować i uniknąć niebezpiecznych sytuacji.

Oprócz brania pod uwagę ograniczeń ze względu na wysokość, szerokość, długość, i wagę pojazdu oraz zakazów wjazdu dla samochodów ciężarowych, urządzenie informuje również o strefach low-emission zone, w których obowiązują ograniczenie dla pojazdów wydzielających zbyt dużo spalin. Pozwala to na uniknięcie mandatów i spokojną podróż.                                                                                                                                                                            

Aktywny uchwyt MAGCLICK 

Zapewnia solidne umocowanie nawigacji w pojezdzie przy wykorzystaniu magnesów oraz pełni funkcje ładowarki. Urzadzenie w prosty sposób moze byc mocowane i wyciagane ze stacji w samochodzie. Jednoczesnie płyty biegunowe magnesu umozliwiaja bezpieczna transmisje energii z uchwytu do urzadzenia. Dzieki temu wynalazkowi ładowanie urzadzenia przy pomocy kabla stanie sie przeszłoscia.                                                                                                                                                       

Szklany wyświetlacz pojemnościowy o przekątnej 7"

Szklanywyświetlacz pojemnościowy umożliwia jeszcze precyzyjniejszą obsługę urządzenia nawigacyjnego. Widok mapy można na przykład zmniejszać lub zwiększać przez zsuwanie i rozsuwanie dwóch palców. Przesunięcie dwoma palcami w lewo po wyświetlaczu umożliwia powrót do poprzedniego poziomu, tak samo jak przy użyciu przycisku Becker EasyBack. Listy można przewijać przez zwykłe przesuwanie palcem.                                                        

Wysokość profilu

Funkcja profil wysokosc pokazuje w formie diagramu, który wzniesien czekaja na trasie. Dodatkowo, mozna równiez obliczyc trasy alternatywne i zobaczyc wykres w skrócie, która trasa jest dla Ciebie najlepszy pod wzgledem odleglosci, czasu podrózy i profil wysokosci.                                                           

                                                                                                                    

TRUCK & CAMPER ROUTE OVERVIEW

Szklanywyświetlacz pojemnościowy umożliwia jeszcze precyzyjniejszą obsługę urządzenia nawigacyjnego. Widok mapy można na przykład zmniejszać lub zwiększać przez zsuwanie i rozsuwanie dwóch palców. Przesunięcie dwoma palcami w lewo po wyświetlaczu umożliwia powrót do poprzedniego poziomu, tak samo jak przy użyciu przycisku Becker EasyBack. Listy można przewijać przez zwykłe przesuwanie palcem.                                                           
Przewodnik ADAC CAMPING

Kompleksowa baza danych 5400 kempingów i 4200 obozowisk w całej Europie.
Zacznij poruszać się po ponad 5400 kempingach i 4200 obozowiskach w całej Europie z renomowanym przewodnikiem ADAC Camping 2014. Wszystkie miejsca zostały zbadane i ocenione wszechstronnie przez przeszkolonych inspektorów ADAC. Dzięki systemu klasyfikacji, możesz sprawdzić i ocenić na pierwszy rzut oka czy dane miejsce spełnia Twoje indywidualne oczekiwania. Można również wyświetlać najistotniejsze cechy danego miejsca. 

Przewodnik MARCO POLO

Zabytki, hotele, kawiarnie - Twoja nawigacja satelitarna stanie się prawdziwym przewodnikiem multimedialnym podczas wycieczki po mieście. Odkryj wiele metropolii w Europie z ogromną ilością informacji turystycznych oraz niekonwencjonalnych porad Marco Polo.      

Becker situationscan

Becker SituationScan to inteligentny asystent kierowcy, który dostarcza ważne informacje oraz wspomaga go podczas jazdy w zależności od etapu podróży i aktualnej sytuacji na drodze. Z funkcją Becker SituationScan zawsze masz zapewnioną pomoc podczas podróży.

Asystent objazdu:
służy do wytyczenia nowej trasy, aby ominąć zamknięte drogi lub inne utrudnienia w ruchu w miastach i na autostradach wystarczy jedno kliknięcie.

Asystent zjazdu

jeśli nagle zdecydujesz się na zjazd z autostrady Becker SituationScan przeanalizuje możliwe powody tej decyzji i np. znajdzie najbliższą stację benzynową.                                                                                                                                                                                       

Asystent parkingowy

Dojeżdżasz do celu podróży i szukasz miejsca do zaparkowania? Becker SituationScan już je dla ciebie znalazł.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Border assistant

Gdy w trakcie podróży zbliżasz się do granicy, Becker SituationScan rozpoznaje ją i w odpowiednim momencie informuje o ostatniej stacji benzynowej przed jej przekroczeniem. Dodatkowo podaje informacje o regulacjach prawnych w danym kraju, m. in. o ograniczeniach prędkości i limicie alkoholu we krwi. 

Dożywotnia aktualizacja map (TRUCK)

Aby skorzystać z oferty wystarczy zarejestrować się w ciągu 30 dni od zakupu urządzenia poprzez Becker Content Manager, wybrać Dożywotnią Aktualizację Map (Lifetime Map Updates) klikając w ikonę koszyka obok produktu i aktywować usługę.

W ramach aktualizacji materiału map dla urządzenia Ciężarówka i Camper nawigacja dostępne są także aktualizacje warunków drogowych opracowywanych specjalnie pod kątem ciężarówek i pojazdów kempingowych. Jeżeli na przykład dla określonych odcinków drogi dostępne są nowe lub zmienione ograniczenia dotyczące takich pojazdów, to zostają one uwzględnione w aktualizacji map.
 

Wybieranie głosowe Becker ONESHOT PRO

Oprócz korzystania z ekranu dotykowego, można również użyć systemu wybierania głosowego Becker OneShot, aby wprowadzić cel podróży. Wystarczy wypowiedzieć odpowiedni adres jednym zdaniem, i zacznie się obliczanie trasy.

Wybieranie głosowe Becker OneShot Pro jest dostępne w następujących językach: Austrii, Belgii, Czech, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Holandii, Włoch, Liechtensteinu, Luksemburga, Hiszpanii i Szwajcarii.                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Asystent pasa skrętu PRO 3D

Gdy zbliża się zmiana pasa pokazuje ten właściwy w formie animacji. Dzięki temu kierowca z wyprzedzeniem będzie wiedział jak ma pojechać. Właściwa trasa jest wyraźnie zaznaczona na czerwono. 
Widok terenu 3D zawiera atrakcje turystyczne 3D

Podczas jazdy teren wokół trasy jest wyświetlany w 3D. Pozwala to na wcześniejsze zauważenie nadchodzących wzniesień i obniżeń drogi lub ostrych zakrętów, co pomaga dopasować jazdę do warunków na drodze. Dodatkowo widok charakterystycznych budynków 3D na trasie zwiększa orientację podczas jazdy.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        


"Ucząca się" nawigacja

Urządzenie “uczy się” w trakcie jazdy. Poza braniem pod uwagę historycznych danych o ruchu na drogach, nowe dane mogą zostać wprowadzone dla danej trasy. Po autoryzacji urządzenie anonimowo zbiera informacje o przebytych kilometrach, a następnie porównuje je z danymi zebranymi wśród tysięcy innych kierowców*. W przypadku regularnej aktualizacji danych nawigacyjnych na urządzeniu pozwala to na dobór szybszych tras z mniejszym natężeniem ruchu w zależności od dnia tygodnia i godziny.


Becker SmartGuess

Funkcja Becker SmartGuess analizuję historię miejsc docelowych. W oparciu o porę dnia, wcześniejsze trasy i aktualną pozycję proponuje dwa najbardziej prawdopodobne cele podróży.                                                                                                                                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Odbiornik informacji o ruchu na drogach HQ TMC

Nowy odbiornik informacji o utrudnieniach na drogach HQ TMC® to łatwa do zainstalowania, elastyczna antena, płynna zmiana kanałów oraz szybsze dostarczanie nowych informacji o utrudnieniach. Dzieki nowej mapie TMC, informacje o utrudnieniach na drodze są dostępne przez cały czas.

TMC dostępne w Belgii, Danii, Niemczech, Francji, Włoszech, Holandii, Austrii, Szwecji, Hiszpanii, Szwajcarii i Czechach

Text-to-speech

Text-to-Speech: Funkcja nawigacji głosowej została rozszerzona o kolejne udogodnienia.Oprócz nazw miast, ulic oraz zjazdów z autostrad urządzenie podaje również szczegółowe informacje o trasie oraz aktualnej sytuacji drogowej. Głośność oraz długość komunikatów głosowych jest uzależniona od prędkości jazdy oraz sytuacji na trasie.            

Profile kierowcy

Nowa funkcja “Profile kierowcy” pozwala na zapisanie indywidualnych ustawień. Urządzenie pozwala na stworzenie i edycję do czterech indywidualnych profili kierowcy. Preferowany rodzaj trasy, dane o pojeździe oraz ustawienia mapy pozostają niezmienione nawet, gdy z urządzenia korzysta inny kierowca.                 

Ostrzegawcze znaki drogowe

Ostrzegawcze znaki drogowe są wyświetlane w zależności od swojego znaczenia oraz istotności. Zwiększają bezpieczeństwo na drodze poprzez informowanie kierowcy z wyprzedzeniem o warunkach na drodze. Odpowiednie znaki drogowe są wyświetlane na ekranie wzdłóż trasy. Dodatkowo można aktywować ostrzeżenia głosowe (do ustawienia). 

Ostrzeżenia o limicie prędkości

Informacja o dopuszczalnej prędkości jest wyświetlana na ekranie, sygnał dźwiękowy ostrzegający kierowcę o przekroczeniu zaprogramowanego progu (do ustawienia).                                                                                                                                                                                                                                                                                   
Becker BestTracks

Dzięki tej funkcji kierowca może w każdym momencie sprawdzić która trasa jest najkorzystniejsza oraz porównać ją z nawet trzema alternatywnymi propozycjami. Becker BestTracks analizuje indywidualne ustawienia użytkownika i wybiera tylko te trasy, które spełniają kryteria. Jeśli preferuje trasę szybką, to urządzenie pokaże możliwości alternatywne trasy szybkiej, a nie krótkiej, czy łatwej.

"Gdzie jestem" - pomoc w trakcie podróży

Dzięki funkcji “Gdzie jestem” informacja o dokładnej pozycji pojazdu jest dostępna w każdym momencie. W przypadku awarii lub wypadku pozwala na wykonanie połączenia alarmowego lub powiadomienie pomocy drogowej poprzez urządzenie połączone z zestawem głośnomówiącym Bluetooth®.                                                                                                                  

Blokowanie odcinków dróg

Blokuje drogi i ich odcinki na stałe w wybranych dniach tygodnia, porach dnia lub chwilowo. Pozwala zablokować trasy, na których trwają roboty drogowe lub których odcinki są ograniczone dla pewnego typu pojazdów.                                                                                                     

Trasa ekonomiczna

Oblicza najbardziej ekonomiczną trasę w oparciu o specjalny algorytm oraz wieloletnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym. Czas podróży oraz zużycie paliwa są optymalnie połączone, co pozwala na oszczędność obu i aktywną ochronę środowiska.

Komputer podróży

Komputer podróży podaje szczegółowe informacje dotyczące jej parametrów. Oprócz maksymalnej prędkości oraz odległości do celu, pokazuje również przybliżony czas dotarcia do celu oraz prędkość w wersji z i bez zatrzymywania się.

Asystent pasa skrętu z widokiem skrzyżowań 3D

Rekomendowane pasy są zaznaczone na mapie oraz pokazane na znakach drogowych przy głównych drogach. Ważne skrzyżowania i zjazdy z autostrad są prezentowane w rzeczywistym widoku 3D.                                     

 • Model:  Transit 6
 • Mapy:  Europy, 47 krajów
 • Przekątna wyświetlacza:  6.2 cala
 • Rozdzielczość wyświetlacza:  800x480 pikseli
 • Pamięć wbudowana:  8GB
 • Procesor:  800 MHz
 • Rodzaje wyjść/wejść:  Micro-USB
 • Obsługa kart pamięci:  tak
 • Zawartość zestawu:  Urządzenie Becker transit.6 LMU, Kabel USB do połączenia z komputerem, Wydrukowana skrócona instrukcja obsługi, Becker MagClick Aktywny Uchwyt samochodowy z wbudowaną ładowarką do gniazda zapalniczki 12V anteny / 24V i zintegrowane TMC
 • Informacje dodatkowe:  Antena TMC przez kabel ładowarki, Akumulator: 1550 mAh, litowo-polimerowa
 • Producent:  Becker