MIO MiVue 688 GPS Rejestrator samochodowy

średnia: 5.0  ocen: 2
Produkt dostępny!
Cena: 699,00 PLN*
Stara cena: 799,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: Wysyłka gratis!
Producent: Mio
Kod producenta: 5415N4890010
Gwarancja: 24 miesięcy
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni

Rejestrator Mio MiVue™ 688

Twój świadek na drodze

Model : MiVue 688

Gwarancja pewnego sprzedawcy

Rejestrator Mio jest nowy, fabrycznie zapakowany.
Posiadają pełną gwarancję producenta.

Twój świadek na drodze

Nagrywa w FullHD
Wbudowany GPS
Baza fotoradarów

z dożywotnią aktualizacją

Zawartość opakowania

Rejestrator Mio

Uchwyt samochodowy

Ładowarka samochodowa

MiVue™ 688

Twój świadek na drodze, wyposażony w ekran dotykowy oraz WiFi.
Nagrywa w rozdzielczości Extreme HD, posiada zintegrowany moduł GPS oraz bazę fotoradarów z dożywotnią aktualizacją .

Ten nowoczesny, lekki i nie duży wideorejestrator zawsze dostarczy Ci najwyższej jakości dowodów co faktycznie wydarzyło się na drodze. Rozdzielczość Full HD 1080p dostarcza precyzyjnego obrazu, pełnego szczegółów. Dzięki zastosowanemu sensorowi optycznemu Sony możesz cieszyć się najlepszej jakości zarejestrowanym materiałem i to już przy bardzo słabych warunkach oświetlenia. W razie wypadku zawsze masz dowód co tak naprawdę wydarzyło się na drodze.

Wbudowany moduł GPS śledzi trasę i parametry podróży, w tym prędkość, wysokość, długość i szerokość geograficzną oraz kierunek ruchu. Przy użyciu załączonego i darmowego oprogramowania możesz potem dokładnie prześledzić trasę podróży przy jednoczesnym odtwarzaniu materiału wideo. GPS połączony jest również z wbudowaną bazą fotoradarów którą możesz comiesięcznie aktualizować (przez cały okres życia produktu). Rejestrator poinformuje Cię kiedy i jak wcześnie należy zwolnić, aby dostosować aktualną prędkość do ograniczeń przy których postawiono fotoradar.

Oczywiście z kamery można również korzystać, jadąc przez malownicze okolice, aby podzielić się wrażeniami ze znajomymi i rodziną. Dzięki intuicyjnej aplikacji komputerowej MiVue Manager można też udostępniać swoje nagrania na Facebooku® i YouTube’ie.

Najnowszy Mio MiVue 688 to urządzenie doskonale łączące w sobie cechy wideorejstratora z doskonałą matrycą optyczną, zintegrowanym GPSem oraz wbudowaną bazą fotoradarów. To idealne urządzenie dla każdego kierowcy szukającego bezpieczeństwa na drodze.

Dlaczego potrzebujesz wideorejestratora Mio?

Dowód w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia – Kamery Mio nie tylko rejestrują Twoją codzienną podróż autem ale też stworzone są do tego, aby zapisywać niepożądane zdarzenia jak np. wypadki. Kamera zapisze i zabezpieczy nagranie tuż przed wydarzeniem jak i po nim.

Zabezpiecz się przed nieuczciwymi użytkownikami dróg. Zapis z wideo rejestratora Mio MiVue stanowić może dowód w sprawie o np. próbę wyłudzenia odszkodowania lub też ukazać kto był prawdziwym sprawcą wypadku. Czasem gdy nie masz świadków zdarzenia, Twoim jedynym może okazać się kamerka Mio MiVue.

Główne cechy

MiVue™ 658

1080p Full HD / 30 fps

Rozdzielczość nagrywania

140 stopni

Kąt widzenia kamery

Automatyczne nagrywanie

po przekręceniu kluczyka w stacyjce

Tryb parkingowy i Funkcja ostrzegania o przekroczeniu prędkości

Tryb parkingowy - wykrywa ruch i rozpoczyna nagrywanie. Funkcja ostrzegania o przekroczeniu dozwolonej prędkości poinformuje Cię z jaką prędkością możesz jechać na danym obszarze.

Nagrywanie w wysokiej rozdzielczości

2304 x 1296 Full HD

W najnowszej technologii kompresji obrazu H.264 zapewnia najlepsze parametry nagrania i odtwarzania przy małym rozmiarze pliku.

Wbudowana baza fotoradarów

Darmowa i dożywotnia z miesięcznymi aktualizacjami. Nie działa w Francji, Szwajcarii, Litwie, Łotwie i Estonii. Aktualizacja bazy dożywotnio w trakcie pełnego wsparcia kamery.

Moduł GPS

Automatycznie zapisuje Twoją lokalizacje na nagrywanym wideo oraz inne parametry jak wysokość npm, współrzędne geograficzne, kierunek i szybkość jazdy. Nagrania które odtworzysz mogą ale nie muszą zawierać tych danych – wybór należy do Ciebie.

Trasa przejazdu na Google Maps

Ślad GPS nagranej trasy można obejrzeć w Google Maps*
*Funkcja dostępna tylko dla modeli z modułem GPS.

Zaawansowany technologicznie sensor optyczny Sony Exmor™

Dla doskonałej jakości nagrań nawet przy słabym oświetleniu.

Funkcja ostrzegania o przekroczeniu ustalonej prędkości

Użyteczne rozwiązanie które pozwoli Ci oszczędzić kłopotu gdy przekroczysz prędkość. Po prostu ustaw maksymalną prędkość z jaką chcesz jechać, a gdy ją przekroczysz urządzenie poinformuje Cię abyś zwolnił.

Szerokokątny obiektyw

140° pozwoli spokojnie uchwycić wszystko to co dzieje się w zakresie Twojego wzroku.

Obiektyw z przesłoną F1.8

To jedna z najlepszych wartość dla wideo rejestratorów. Dzięki F.18 więcej światła dociera do obiektywu w skutek czego obraz rejestrowany przy słabych warunkach nasłonecznienia nacechowany jest bardzo dobrą jakością i wyrazistością szczegółów.

3 osiowy sensor przeciążeń

Odpowiada za zapis takich danych jak siła przeciążenia, kierunek oraz przyspieszenie. Współpracuje z nagrywaniem nagłych zdarzeń oraz w trybie parkingowym.

Tryb parkingowy

wykrywa ruch w polu widzenia kamery i rozpoczyna nagrywanie. Nie musisz przebywać w aucie żeby wideo rejestrator Mio MiVue chronił Twoje ruchome mienie. Ta funkcja to idealne rozwiązanie na zatłoczone parkingi pod domem lub centrum handlowym. **
**Wymaga stałego zasilania lub instalacji akcesorium o nazwie Smartbox (oferowane oddzielnie).

Automatyczne nagrywanie

Urządzenia MiVue mogą rozpocząć nagrywanie automatycznie po przekręceniu kluczyka w stacyjce.

Uporządkowanie materiałów wideo

Porządkowanie nagranych materiałów wideo według typu i daty rejestracji ułatwia ich przeglądanie.

Ruchoma głowica mocująca

Pozwala w łatwy i szybki sposób ustawić kamerę w pożądanym kierunku. Jej niewielkie rozmiary doskonale sprawdzają się na niewielkich i ostro skośnych szybach przednich.

Udostępnianie nagrań

Pozwala na udostępnianie nagranych materiałów wideo na portalach społęcznościowych YouTube i Facebook

Analiza kierunku poruszania się pojazdu

Pokazuje kierunek poruszania się pojazdu i sił / przeciążeń na niego oddziałujących. Wszystko jest zsynchronizowane z nagranym materiałem wideo

MiVue Manager

Intuicyjny interfejs pozwala na przeglądanie i odtwarzanie filmów z dowolną prędkością. Nagrywa kierunek jazdy oraz zapisuje wstrząsy do analiz powypadkowych. Pozwala łączyć nagrane filmy i udostępniać je w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook® czy YouTube™

Tryb Zdjęcia

Wideo rejestrator może zostać użyty gdy tylko tego chcesz jako aparat cyfrowy. Jeśli potrzebujesz nagle wykonać zdjęcie które może potem posłużyć za dowód to kamera MiVue posiada taką funkcję. Matryca o rozdzielczości 4 megapixeli doskonale zastąpi Ci niejeden aparat cyfrowy czy telefon komórkowy.

 • Kąt widzenia:  140 stopni
 • Wyświetlacz LCD:  2.7", TFT LCD
 • Moduł GPS:  tak
 • Dodatkowe informacje :  Sensor: Sony IMX322(2M), Czujnik wstrząsów (G-Sensor), Tryb parkingowy, Detekcja ruchu, Ostrzeżenie o przekroczeniu prędkości, ADAS (LDWS/FCWS), Bez efektu rybiego oka, 3-osiowy G-Sensor, Uruchamianie urządzenia wraz z silnikiem, MiVue Manager
 • Złącza:  czytnik kart pamięci - 1 szt. mini USB - 1 szt.
 • Format nagrywania:  .MOV (H.264)
 • Nagrywanie zdarzeń:  tak
 • Baza fotoradarów:  tak, darmowa i dożywotnia aktualizacja
 • Ruchoma głowica mocująca:  tak
 • Automatyczne nagrywanie:  tak
 • Zawartość pudełka:  Podręcznik użytkownika, uchwyt montażowy na szybę, ładowarka samochodowa
 • Akcelerometr:  tak
 • Wymiary:  90 x 47 x 30 mm (szer./wys./gł.)
 • Waga:  120g
 • Rozdzielczość nagrywania:  1920 x 1080px
Polecamy