MIO MiVue 658 GPS + Wi-Fi Touch Rejestrator samochodowy

średnia: 4.3  ocen: 3
Produkt dostępny!
Cena: 799,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: Wysyłka gratis!
Producent: Mio
Kod producenta: 5415N4840018
Gwarancja: 24 miesięcy
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni

Rejestrator Mio MiVue™ 658 WiFi

Twój świadek na drodze

Model : MiVue 658 WiFi

Gwarancja pewnego sprzedawcy

Rejestrator Mio jest nowy, fabrycznie zapakowany.
Posiadają pełną gwarancję producenta.

Twój świadek na drodze

Dotykowy ekran
Wi-Fi
GPS
baza fotoradarów

z dożywotnią aktualizacją

Zawartość opakowania

Rejestrator Mio

Uchwyt samochodowy

Ładowarka samochodowa

MiVue™ 658 Wi-Fi

Twój świadek na drodze, wyposażony w ekran dotykowy oraz WiFi.
Nagrywa w rozdzielczości Extreme HD, posiada zintegrowany moduł GPS oraz bazę fotoradarów z dożywotnią aktualizacją .

Zaawansowany i nowoczesny wideo rejestrator MiVue 658 zapewnia wiarygodną dokumentację zdarzeń drogowych. Dla ułatwienia kamera samochodowa zaczyna działać zaraz po uruchomieniu silnika. MiVue 658 to rejestrator zapisujący obraz w rozdzielczości Extreme HD a więc 1296 pikseli. To najwyższa jakość dostępna w tej grupie urządzeń. Dzięki temu kierowca dysponuje nagraniem tego, co się wydarzyło w niespotykanej dotąd rozdzielczości i jakości.

Wbudowany moduł GPS śledzi trasę i parametry podróży, w tym prędkość, wysokość, długość i szerokość geograficzną oraz kierunek ruchu. Przy użyciu załączonego i darmowego oprogramowania możesz potem dokładnie prześledzić trasę podróży przy jednoczesnym odtwarzaniu materiału wideo. GPS połączony jest również z wbudowaną bazą fotoradarów którą możesz comiesięcznie aktualizować (przez cały okres życia produktu). Rejestrator poinformuje Cię kiedy i jak wcześnie należy zwolnić, aby dostosować aktualną prędkość do ograniczeń przy których postawiono fotoradar.

Oczywiście z kamery można również korzystać, jadąc przez malownicze okolice, aby podzielić się wrażeniami ze znajomymi i rodziną. Dzięki intuicyjnej aplikacji komputerowej MiVue Manager można też udostępniać swoje nagrania na Facebooku® i YouTube’ie.

Nowe urządzenie MiVue 658 jest doskonałym połączeniem kamery samochodowej z technologią GPS i kamerą bezpieczeństwa i jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, którym zależy na poczuciu bezpieczeństwa w podróży.

Dlaczego potrzebujesz wideorejestratora Mio?

Dowód w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia – Kamery Mio nie tylko rejestrują Twoją codzienną podróż autem ale też stworzone są do tego, aby zapisywać niepożądane zdarzenia jak np. wypadki. Kamera zapisze i zabezpieczy nagranie tuż przed wydarzeniem jak i po nim.

Zabezpiecz się przed nieuczciwymi użytkownikami dróg. Zapis z wideo rejestratora Mio MiVue stanowić może dowód w sprawie o np. próbę wyłudzenia odszkodowania lub też ukazać kto był prawdziwym sprawcą wypadku. Czasem gdy nie masz świadków zdarzenia, Twoim jedynym może okazać się kamerka Mio MiVue.

Główne cechy

MiVue™ 658

2304x1296 FullHD

Rozdzielczość nagrywania

140 stopni

Kąt widzenia kamery

Automatyczne nagrywanie

po przekręceniu kluczyka w stacyjce

Tryb parkingowy i Funkcja ostrzegania o przekroczeniu prędkości

Tryb parkingowy - wykrywa ruch i rozpoczyna nagrywanie. Funkcja ostrzegania o przekroczeniu dozwolonej prędkości poinformuje Cię z jaką prędkością możesz jechać na danym obszarze.

Ekran

Dotykowy ekran 2.7"

oferuje łatwość obsługi urządzenia. Ekran dotykowy to również nowa jakość obsłudze wideo rejestratorów. Mio wyznacza rynkowe standardy oferując jako pierwszy wideo rejestratory z ekranem dotykowym

Wbudowany moduł Wi-Fi

Dzięki niemu szybko I bez kabli prześlesz nagrania do telefonu komórkowego a potem do internetu (np. Facebook, YouTube) dzięki darmowej aplikacji MiVue.

Nagrywanie w wysokiej rozdzielczości

2304 x 1296 Full HD

2304 x 1296 1296p Full HD / 30 fps – w najlepszej technologii kompresji obrazu H.264 zapewnia najwyższe parametry nagrania i odtwarzania przy małym rozmiarze pliku.

Wbudowana baza fotoradarów

Darmowa i dożywotnia z miesięcznymi aktualizacjami. Nie działa w Francji, Szwajcarii, Litwie, Łotwie i Estonii. Aktualizacja bazy dożywotnio w trakcie pełnego wsparcia kamery.

Moduł GPS

Automatycznie zapisuje Twoją lokalizacje na nagrywanym wideo oraz inne parametry jak wysokość npm, współrzędne geograficzne, kierunek i szybkość jazdy. Nagrania które odtworzysz mogą ale nie muszą zawierać tych danych – wybór należy do Ciebie.

Trasa przejazdu na Google Maps

Ślad GPS nagranej trasy można obejrzeć w Google Maps*
*Funkcja dostępna tylko dla modeli z modułem GPS.

Funkcja ostrzegania o przekroczeniu ustalonej prędkości

Użyteczne rozwiązanie które pozwoli Ci oszczędzić kłopotu gdy przekroczysz prędkość. Po prostu ustaw maksymalną prędkość z jaką chcesz jechać, a gdy ją przekroczysz urządzenie poinformuje Cię abyś zwolnił.

Szerokokątny obiektyw

140° pozwoli spokojnie uchwycić wszystko to co dzieje się w zakresie Twojego wzroku.

Obiektyw z przesłoną F1.8

To jedna z najlepszych wartość dla wideo rejestratorów. Dzięki F.18 więcej światła dociera do obiektywu w skutek czego obraz rejestrowany przy słabych warunkach nasłonecznienia nacechowany jest bardzo dobrą jakością i wyrazistością szczegółów.

3 osiowy sensor przeciążeń

Odpowiada za zapis takich danych jak siła przeciążenia, kierunek oraz przyspieszenie. Współpracuje z nagrywaniem nagłych zdarzeń oraz w trybie parkingowym.

Tryb parkingowy

wykrywa ruch w polu widzenia kamery i rozpoczyna nagrywanie. Nie musisz przebywać w aucie żeby wideo rejestrator Mio MiVue chronił Twoje ruchome mienie. Ta funkcja to idealne rozwiązanie na zatłoczone parkingi pod domem lub centrum handlowym. **
**Wymaga stałego zasilania lub instalacji akcesorium o nazwie Smartbox (oferowane oddzielnie).

Automatyczne nagrywanie

Urządzenia MiVue mogą rozpocząć nagrywanie automatycznie po przekręceniu kluczyka w stacyjce.

Uporządkowanie materiałów wideo

Porządkowanie nagranych materiałów wideo według typu i daty rejestracji ułatwia ich przeglądanie.

Ruchoma głowica mocująca

Pozwala w łatwy i szybki sposób ustawić kamerę w pożądanym kierunku. Jej niewielkie rozmiary doskonale sprawdzają się na niewielkich i ostro skośnych szybach przednich.

Udostępnianie nagrań

Pozwala na udostępnianie nagranych materiałów wideo na portalach społęcznościowych YouTube i Facebook

Analiza kierunku poruszania się pojazdu

Pokazuje kierunek poruszania się pojazdu i sił / przeciążeń na niego oddziałujących. Wszystko jest zsynchronizowane z nagranym materiałem wideo

MiVue Manager

Intuicyjny interfejs pozwala na przeglądanie i odtwarzanie filmów z dowolną prędkością. Nagrywa kierunek jazdy oraz zapisuje wstrząsy do analiz powypadkowych. Pozwala łączyć nagrane filmy i udostępniać je w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook® czy YouTube™

Tryb Zdjęcia

Wideo rejestrator może zostać użyty gdy tylko tego chcesz jako aparat cyfrowy. Jeśli potrzebujesz nagle wykonać zdjęcie które może potem posłużyć za dowód to kamera MiVue posiada taką funkcję. Matryca o rozdzielczości 4 megapixeli doskonale zastąpi Ci niejeden aparat cyfrowy czy telefon komórkowy.

 • Kąt widzenia:  150 stopni
 • Wyświetlacz LCD:  2.7", TFT LCD
 • Moduł GPS:  tak
 • Wi-Fi:  tak
 • Dodatkowe informacje :  Ekran dotykowy, HDR, Ostrzeżenie o przekroczeniu prędkości, Czujnik wstrząsów (G-Sensor), Tryb foto, Tryb parkingowy, Detekcja ruchu, Bez efektu rybiego oka, 3-osiowy G-Sensor, Uruchamianie urządzenia wraz z silnikiem
 • Złącza:  czytnik kart pamięci - 1 szt. mini USB - 1 szt.
 • Format nagrywania:  MP4 (H.264)
 • Nagrywanie zdarzeń:  tak
 • Baza fotoradarów:  tak, darmowa i dożywotnia aktualizacja
 • Ruchoma głowica mocująca:  tak
 • Automatyczne nagrywanie:  tak
 • Zawartość pudełka:  Podręcznik użytkownika, uchwyt montażowy na szybę, ładowarka samochodowa
 • Akcelerometr:  tak
 • Wymiary:  90.59 x 49 x 32.7 mm (szer./wys./gł.)
 • Waga:  120g
 • Rozdzielczość nagrywania:  2304 x 1296px, 30fps
Polecamy