Xiaoyi Yi Dash Camera Rejestrator jazdy Szary

średnia: 0.0  ocen: 0
Produkt dostępny!
Cena: 249,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: 8.99 PLN
Producent: Xiaoyi
Kod producenta: YI Dash
Gwarancja: 24 miesiące
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
Yi Dash Camera Inteligentny wideorejestrator samochodowy xiaomi xiaoyi Zaawansowany system wspomagania kierowcy Obraz wysokiej jakości Wysoka prędkość nagrywania Ultra-panoramiczny kąt widzenia Duża przysłona E-HDR Panoramiczny ekran  Panoramiczny ekran
Funkcje nagrywania Nagrywanie w pętli wpływa na wygodę korzystania z urządzenia. Nie wydarzyło się nic znaczącego? Nie musisz ręcznie usuwać starych nagrań z karty. Jeżeli skończy się dostępne miejsce kamera zacznie nadpisywać stare pliki. Ultra-panoramiczne pole widzenia 165° W celu zminimalizowania efektu martwego pola kamera Yi Dash została wyposażona w szerokokątny obiektyw o polu widzenia 165°. Pozwala to na dokładne monitorowanie trzech pasów ruchu. Wysoka czułość w połączeniu z wysoką rozdzielczością obrazu sprawią, że Twoje nagrania będą wiernie oddawać sytuację panującą na drodze.
Zwiększ swoją czujność za kierownicą Dzięki funkcji ADAS połączonej z alertami głosowymi kamera Yi Dash jest w stanie ostrzec Cię przed zbliżającym się zagrożeniem. Zaawansowany algorytm rozpoznawania obrazu umożliwia wykrycie nieplanowanego opuszczania pasa ruchu, czy zbyt małego dystansu między poprzedzającym Cię samochodem. Panoramiczny ekran LCD 2.7″ Przejrzysty ekran LCD o przekątnej 2.7″ oferuje wysokiej jakości obraz podczas nagrywania lub odtwarzania nagrania z pamięci urządzenia.  Interfejs zbudowany na bazie ikon wraz z szerokimi przyciskami sprawią, że korzystanie z kamery staje się jeszcze prostsze i bardziej intuicyjne.
Obraz w jakości 1296p 1080p 1296p szklany obiektyw 6G Wykonany ze szkła obiektyw 6G jest odporny na działanie wysokich temperatur. Jest również wyposażony w filtr blokujący fale podczerwone i zmniejszający odblaski. Twoje nagrania staną się czystsze, ostrzejsze i bardziej realistyczne. Przysłona F1.8 Największa, dostępna na rynku przysłona F1.8 wraz z sensorem obrazu 3.0 X 3.0m gwarantuje świetną jakość – nawet w nocy. Możesz rejestrować swoje nocne przejazdy bez obaw o widoczność.
Aplikacja Dedykowana aplikacja zwiększa możliwości i komfort korzystania z kamery. Intuicyjny i czytelny interfejs sprawia, że aplikacja jest prosta i wygodna w obsłudze. Można ją pobrać bezpłatnie ze sklepów Google Play i App Store. Prosty i intuicyjny montaż Sprytne gniazdo montażowe pozwala na szybkie i wygodne montowanie wideorejestratora w samochodzie. Wystarczy włożyć uchwyt do kamery i przesunąć kamerę wzdłuż gniazda, a urządzenie będzie stabilnie zamocowane w pojeździe i gotowe do rejestrowania trasy.
Polecamy