Wczytuję dane...

Lenovo Carbon X1 – najlepszy biznesowy ultrabook

Lenovo Carbon X1 – najlepszy biznesowy ultrabook

Smukły, lekki i mocny – Nowy ThinkPad X1 Carbon to arcydzieło innowacyjnej inżynierii. Łączy w sobie zaawansowane technologie i materiały, dostarczając wydajność biznesowej wagi ciężkiej zawartą w lekkiej, przenośnej konstrukcji.

Nowy ultrabook X1 Carbon z 14-calowym ekranem, jest najlżejszym na świecie urządzeniem tego typu. Jest również najcieńszym modelem ThinkPada – mierzy zaledwie 17,72 mm grubości.

Praktycznie niezniszczalny. ThinkPad X1 Carbon jest niezwykle trwały – wykorzystuje stosowane w satelitach włókna węglowe, mocniejsze niż materiały używane przy budowie samolotów i turbin wiatrowych. Cztery warstwy z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem węglowym, w tym termoplastyczna warstwa rdzeniowa, która absorbuje wstrząsy, tworzą główną konstrukcję pokrywy.

Dłuższy czas pracy na baterii. Nowy ThinkPad X1 Carbon zapewnia do 10 godzin pracy na baterii po jednokrotnym naładowaniu. A jeśli poziom naładowania spadnie, nie ma obaw: technologia RapidCharge pozwala zasilić baterię w 80% w niecałą godzinę, zapewniając zasilanie w przerwach między spotkaniami i jeszcze większą mobilność w podróży.

ThinkPad Carbon X1 to jeden z najlepszych ultrabooków biznesowych.

Poznaj naszą ofertę: SPRAWDŹ