Wczytuję dane...

Promocja - MacBook Pro 13"

MacBook Pro 13

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy promocyjną ofertę na urządzenia Apple MacBook Pro 13. Są to maszyny lekkie i poręczne, wyposażone w procesory Intel Core i5 lub i7, pamięć RAM zaczynającą się od 8GB, zintegrowaną grafikę Intel Iris Plus oraz dyski SSD o pojemnościach od 128GB aż do 1TB.  Bateria pozwala na korzystanie z urządzenia bez ładowania nawet do 10 godzin co ma znaczenie w mobilnym wykorzystaniu tego sprzętu. Parametry tej klasy MacBook’ów umożliwiają pracę nad zaawansowaną obróbką graficzną, tworzeniem muzyki czy też montażem video. W ofercie są dostępne modele zarówno z klasycznymi klawiszami funkcyjnymi, jak również z zastępującym ich paskiem Touch Bar.

W produktach Apple istnieje możliwość zainstalowania systemu operacyjnego Windows, jak również aplikacji pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook etc.). W celu zorientowania się na temat możliwych wariantów konfiguracyjnych danego modelu wystarczy kliknąć na interesujący Państwa model, gdzie po przełączeniu na stronę danego produktu, dzięki dostępnemu tam rozwiązaniu, można konfigurować urządzenie w celu dobrania odpowiadających parametrów, zależnie od indywidualnego zapotrzebowania i przewidzianego budżetu.

MacBooki prezentowane w promocyjnej ofercie najczęściej są dostępne od ręki, ewentualnie czas dostawy towaru wynosi od 1 do 3 dni.

Sprzęt pochodzi z polskiej dystrybucji, jest nowy i fabrycznie zapakowany. Najtańsze modele MacBook Pro 13 znajdą państwo już od 5 649 zł.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.