Wczytuję dane...

Promocja - MacBook Pro 15"

MacBook Pro 15

Przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa promocyjne modele laptopów Apple MacBook Pro 15 z szybkimi procesorami Intel Core i7, mocną grafiką AMD Radeon, 16GB RAM oraz ostrym obrazem 5K w technologii Retina. Oferta obejmuje komputery z dyskiem SSD od 256GB do nawet 2TB. Dzięki lekkiej wadze i długo działającej baterii, nawet do 10 godzin, idealnie nadają się do codziennej pracy nie tylko w biurze, ale również w plenerze czy też w podróży. Komputer idealnie nadaje się do montażu filmów w 4K, edycji grafiki 3D oraz fotografii. Przy pomocy innowacyjnego paska Touch Bar, z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych Touch ID, podświetlanej klawiatury oraz technologii Multi Touch żadne zadanie nie będzie stanowić problemu.

Na MacBook’ach możliwe jest zainstalowanie systemu operacyjnego Windows, jak również aplikacji pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook etc.). Zachęcamy do wejścia na kartę z interesującym Państwa modelem, gdzie przy użyciu dostępnego tam narzędzia można skonfigurować urządzenie i dobrać parametry odpowiadające indywidualnym potrzebom i możliwościom finansowym.

MacBooki przeważnie są dostępne od ręki, zaś w przypadku indywidualnych konfiguracji czas realizacji zamówienia może się wydłużyć. 

Sprzęt jest nowy, fabrycznie zapakowany i pochodzi z polskiej dystrybucji. Najtańsze modele MacBook Pro 15 zaczynają się od 8 199 zł. 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.