Wczytuję dane...

Kabel RCA Wireway 1m 2RCA

Produkt dostępny w magazynie!
Kup teraz, otrzymasz jutro! Kup teraz, wysyłka w poniedziałek! Zamów dziś, dostawa pojutrze!
zamów w ciągu:
wyślemy jeszcze dziś!
zamów w ciągu:
wysyłka już jutro!
Cena: 30,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: 8.99 PLN
Producent: Wireway
Kod producenta: WW120201
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Oblicz ratę

WIREWAY


Najwyższa jakość wykonania
Wireway 2 RCA - 2RCA to wysokiej jakości przewód interkonekt do przesyłania sygnału audio. Wysoka zawartość miedzi beztlenowej OFC wpływa na wysokiej jakości zapewniając bezstratny przesył sygnału. Jest idealny do podłączenia wysokiej jakości domowych zestawów audio, stworzony dla bardziej wymagających użytkowników poszukujących najwyższej jakości. Najczęściej stosowany jest do przesyłania analogowego sygnału audio pomiędzy odtwarzaczem CD/DVD, gramofonem i wzmacniaczem audio. Jakość i wieloletnią bezawarynją pracę zapewniają metalowe wtyki pokryte 24-karatowym złotem.

2RCA-2RCA


Czym jest RCA
Złącze RCA, zwane potocznie cinch jest często używane w sprzęcie audio/wideo. RCA jest skrótem od nazwy firmy Radio Corporation of America, która wprowadziła to złącze na rynek w latach czterdziestych, by umożliwić połączenie gramofonów typu mono ze wzmacniaczami. Złącze to nadal jest szeroko wykorzystywane dzięki wysokiej jakości sygnału i prostocie podłączenia.


24-karatowe złoto
Metalowe wtyki przewodu dla poprawienia jakości przesyłanego sygnału dodatkowo pokryto 24-karatowym złotem, chroniąc tym samym wtyk przed utlenianiem i gwarantując wieloletnią bezawaryjną pracę.


Miedź beztlenowa OFC
Przewodnik przewodu został w całości wykonany z miedzi beztlenowej OFC. Dzięki temu przewód pozwala na przesyłanie sygnału w możliwie najwyższej jakości, a także chroni kabel przed utlenianiem.