Microsoft Office 2016 PL dla Użytkowników Domowych i Małych Firm T5D-02786

średnia: 5.0  ocen: 2
Produkt dostępny na zamówienie
Cena: 939,72 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: Wysyłka gratis!
Producent: Microsoft
Kod producenta: T5D-02786
Realizacja zamówienia: 14 dni
Oblicz ratę

Key Visual

Office 365 Home

Opis produktu

Twórz wspaniale wyglądające dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje

Office codziennie pomaga jak najlepiej zrealizować wszystkie zadania, od projektów domowych do odrabiania lekcji. Komunikuj się i udostępniaj materiały rodzinie, przyjaciołom i wspópracownikom. Uzyskuj dostęp do plików, kiedykolwiek ich potrzebujesz, za pomocą dowolnego komputera z przeglądarką sieci Web.

Skład pakietu

Pełne wersje programów
Multiplatfrom
 • Pełne, zainstalowanego wersje programów Outlook, Word, Excel, PowerPoint i OneNote.
 • Instalacja na 1 komputerze PC, do użytku firmowego lub domowego.
 • Łatwe zapisywanie dokumentów online dzięki bezpłatnej przestrzeni dyskowej w usłudze OneDrive, która jest dostępna dla wszystkich użytkowników OneDrive.

Główne cechy

Wszystkie nowe aplikacje Office 2016

Office 2016 zawiera najnowsze i najlepsze wersje twoich ulubionych aplikacji: Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook. Wszystkie narzędzia, które znasz i które lubisz, tylko jeszcze lepsze.

Narzędzia zwiększające produktywność

Nie musisz być użytkownikiem zaawansowanym, zeby wykorzystywać moc Office 2016. Te aplikacje zawierają wiele inteligentnych narzędzi, dzięki którym produktywność wzrasta w mgnieniu oka.

Stworzony do pracy zespołowej

Wbudowane narzędzie do pracy zespołowej umozliwiają wspótworzenie, udostępnianie i edycję dokumentów w programach Word, PowerPoint czy OneNote. Pracuj nad tym samym dokumentem jednocześnie z innymi - bez względu na to, czy jesteście w tym samym pokoju, czy w róznych częściach świata.

Screen

Opis aplikacji

Word
Twórz, wygładzaj i udostępniaj pięknie wyglądające dokumenty. Udostępnianie dokumentów i praca zespołowa to teraz pestka. Nowy program Word pozwala wspótworzyć dokumenty z wieloma osobami i edytować je równocześnie, bez względu na to, czy jesteście w tym samym pokoju, czy w róznych częściach świata. Natomiast dzięki integracji z chmurą udostępnianie dokumentów idzie jak z płatka.
Excel
Poznaj nowe, intuicyjne sposoby analizowania danych oraz ich wizualizacji. Przekształcaj liczby w dokładne analizy za pomocą nowego programu Excel. Fragmentatory tabel przestawnych pozwalają odkrywać zalezności w duzych zbiorach danych, a dzięki polecanym wykresom mozesz przedstawiać dane w formie atrakcyjnych wykresów. Uruchamiane jednym kliknięciem narzędzie do prognozowania automatycznie przeszukuje arkusze robocze, wyszukując tendencje i przedstawiając je w formie wykresów i tabel.
Powerpoint
Twórz pomysły, pracuj nad nimi w zespole i prezentuj je w efektowny sposób. Twórz prezentacje w zespole - pracując nad nimi jednocześnie z innymi. Dodawaj komentarze do tekstów i obrazów oraz porównuj różne wersje danej prezentacji za pomocą widoku rozwiązywania konfliktów.
OneNote
Zachowuj swoje myśli w swoim osobistym cyfrowym notesie Zapisuj, organizuj i udostępniaj swoje pomysły za pomocą cyfrowych notesów, które mozesz otwierać z dowolnego urządzenia. Znajdź szybko potrzebne rzeczy przy uzyciu wszechstronnej wyszukiwarki, która między innymi pamięta wprowadzone przez ciebie znaczniki.
Outlook
Porządkuj wiadomości e-mail, koordynuj harmonogram i bądź w biezącym kontakcie ze znajomymi. Nowy Outlook obsługuje technologię Push Mail, dlatego twoja skrzynka odbiorcza jest zawsze aktualna. Ulepszony widok konwersacji sprawia, ze wiadomości z podobnymi wierszami tematu nie trafiają do jednego worka razem z zupełnie innymi konwersacjami. Znajdziesz tu takze więcej opcji dołączania załączników i zarządzania nimi.
OneNote
Wszyscy użytkownicy usługi OneDrive otrzymują 15 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej do przechowywania plików online w usłudze OneDrive. Przekazuj dokumenty Office, fotografie, prezentacje i inne pliki, zeby potem mieć do nich dostęp z komputera Mac lub PC, tabletu lub telefonu.

Po zsynchronizowaniu bezpłatnej usługi Office Online z kontem OneDrive możesz otwierać, przeglądać, edytować i udostępniać dokumenty programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote z dowolnego połączonego z Internetem urządzenia, na którym jest uruchomiona obsługiwana przeglądarka.

Porównaj produkty

Wybierz Office odpowiedni dla siebie.

Office 365 Personal

Office 365 Personal

Office 365 dla Użytkowników Domowych

Office 365 dla Użytkowników Domowych

Office 365 dla Studentów

Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Office 365

Aplikacje Office w pakiecie

Aplikacje w pakiecie

Aplikacje Office w pakiecie

Aplikacje w pakiecie

Aplikacje Office w pakiecie

Aplikacje w pakiecie

Aplikacje Office w pakiecie

Aplikacje w pakiecie

Jeden komputer

Komputer PC lub Mac®1

5 komputerów

5 komputerów PC lub Mac®1

Jeden komputer

Komputer PC

Jeden komputer

Komputer PC

Tablet

Tablet
lub iPad®1

Tablety

Tablet
lub iPad®1

Smarfton

Łatwy dostęp ze smartfona

Smartfon

Łatwy dostęp ze smartfona

OneDrive

1TB Przestrzeni dyskowej OneDrive 2

OneDrive

1TB Przestrzeni dyskowej OneDrive 2

Skype

60 min. miesięcznie dla jednego użytkownika3

SKype

60 min. miesięcznie dla jednego użytkownika3

Stałe aktualizacje

Stałe aktualizacje

Subskrypcja
miesięczna lub roczna

Subskrypcja
miesięczna lub roczna

Licencja
dożywotnia
Licencja
dożywotnia

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm?
To najnowsza wersja pakietu Office dla Użytkowników Domowych i Małych Firm, którą można zainstalować na 1 komputerze PC z systemem Windows (w wersji 7, 8 lub nowszej). Pakiet Office dla Użytkowników Domowych i Małych Firm zawiera aplikacje Word, Outlook Excel, PowerPoint i OneNote w wersji Office 2016.
Czy użytkownicy wcześniejszych wersji Office mogą otwierać dokumenty, które tworzę za pomocą pakietu Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm?
Użytkownicy Office 2007, Office 2010, Office 365 lub Office 2013 mogą otwierać utworzone dokumenty bez podejmowania dodatkowych kroków. Użytkownicy wcześniejszych wersji systemu Office mogą pobrać i zainstalować pakiet zgodności.
Co to jest OneDrive?
OneDrive to usługa, która umożliwia przekazywanie plików do przestrzeni dyskowej w chmurze, a następnie otwieranie ich z komputera lub telefonu. Usługę OneDrive można wykorzystywać do przechowywania dokumentów, notatek, muzyki, filmów oraz innych typów plików. Usługa OneDrive ułatwia udostępnianie materiałów. Można załączyć zdjęcia i pliki do wiadomości e-mail, wysłać w wiadomości tekstowej krótki link do tych plików, umieścić je w sieci społecznościowej albo na własnej stronie internetowej lub blogu - a wszystko to da się zrobić bezpośrednio z usługi OneDrive. Jest tez klasyczna aplikacja desktopowa OneDrive, którą możesz zainstalować lokalnie. Tworzy ona na twoim komputerze PC lub Mac folder, który automatycznie synchronizuje się z twoim folderem w chmurze, dzięki czemu masz dostęp do swoich plików takze w trybie offline.
Czy moje dokumenty przechowywane w usłudze OneDrive są równiez dostępne w trybie offline ?
Dzięki aplikacji OneDrive, zainstalowanej na komputerze, dokumenty są dostępne takze w trybie offline, a użytkownik nie musi podejmować w tym celu jakichkolwiek działań. Klasyczna aplikacja OneDrive tworzy na twoim komputerze folder, który automatycznie synchronizuje dokumenty między twoją przestrzenią dyskową OneDrive w chmurze a twoim komputerem. Dzięki temu możesz pracować nad swoimi dokumentami w trybie offline -mając pewność, ze te wersje zawsze są ze sobą zsynchronizowane
W jaki sposób należy zainstalować pakiet Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm?
W celu zainstalowania któregoś z pakietów Office 2016 należy postępować zgodnie z instrukcjami, znajdującymi się na jego opakowaniu. W większości przypadków należy wejść na stronę www.office.com/setup i postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami, zeby pobrać oprogramowanie na swój komputer.

Wymagania systemowe

 • Procesor x86 lub 64-bitowy o częstotliwości 1 GHz lub szybszy z zestawem instrukcji SSE2
 • 2 GB pamięci RAM
 • 3 GB dostępnego miejsca
 • Wyświetlacz 1280x800
 • Przyspieszanie sprzętowe grafiki wymaga DirectX 10
 • System operacyjny : Windows 7 Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1 , Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows 10 Server
 • Przeglądarka internetowa : Internet Explorer 9,10,11 Mozilla Firefox 35.x + Google Chrome 40+ Microsoft Edge
 • Wymagane .NET 3.5, część funkcji może także wymagać zainstalowania .NET 4.0 lub 4.5 CLR
 • Dostęp do internetu (usługa może być płatna)
 • Do korzystania z jakichkolwiek funkcjonalności wielodotyku konieczne jest urządzenie
  obsługujące funkcje dotykowe. Jednak wszystkie funkcje lub funkcjonalności są zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy lub innego standardowego lub dostępnego urządzenia wejściowego. Funkcje dotykowe są zoptymalizowane do pracy w systemie Windows 8, Windows 8.1 lub Windows 10
 • Funkcjonalność produktu i grafiki może być różna w zalezności od konfiguracji systemu. Niektóre funkcje mogą wymagać dodatkowego lub zaawansowanego sprzętu lub połączenia z serwerem
 • Konto Microsoft
 • Zawartość pakietu:  Word, Outlook, OneNote, PowerPoint, Excel
 • Przeznaczenie:  Do małej firmy, do domu
 • Wersja produktu:  MLK
 • Okres licencji:  Dożywotnia
 • Język:  Polski
 • Ilość użytkowników:  1
 • Ilość stanowisk:  1 PC
 • Nośnik:  Licencja z kluczem aktywacyjnym
 • Platforma:  Windows
 • Wymagania systemowe:  Windows 7 Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1 , Windows 10 Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows 10 Server, Internet Explorer 9,10,11 Mozilla Firefox 35.x + Google Chrome 40+ Microsoft Edge
 • Wymagania sprzętowe:  Procesor x86 lub 64-bitowy o częstotliwości 1 GHz lub szybszy z zestawem instrukcji SSE2, 2 GB pamięci RAM, 3 GB dostępnego miejsca, Przyspieszanie sprzętowe grafiki wymaga DirectX 10
 • Informacje dodatkowe:  Dostęp do internetu (usługa może być płatna) Do korzystania z jakichkolwiek funkcjonalności wielodotyku konieczne jest urządzenie obsługujące funkcje dotykowe. Jednak wszystkie funkcje lub funkcjonalności są zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...