Wczytuję dane...

Pamięć ADATA DDR4 SODIMM 4GB 2400MHz CL17

Produkt dostępny w magazynie!
Cena: 128,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: 8.99 PLN
Producent: Adata
Kod producenta: AD4S2400J4G17-S
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Oblicz ratę

Pamięć  ADATA DDR4 SODIMM 4GB 2400MHz CL17

Wydajna pamięć RAM SODIMM DDR4

DDR4 zapewnia wiele korzyści w porównaniu z poprzednimi generacjami DRAM, natomiast ADATA dodaje do tego najwyższą jakość oraz najlepszą wydajność. Moduły pamięci DDR4 2400 SO-DIMM do notebooków występują w dogodnych pojemnościach, co zapewnia szybką aktualizację we wszystkich kompatybilnych urządzeniach.

Zapewniają one szybszą transmisję danych w porównaniu z DDR3, połączoną z niższym zużyciem energii, co wpływa na zmniejszenie emisji ciepła i wydłużenie żywotności baterii. Pamięć RAM SODIMM DDR4 ADATA są także zoptymalizowane do wykorzystania mocy najnowszych procesorów Intel.

Super szybkie i ultra wydajne

Moduły ADATA DDR4 do notebooków zapewniają wykorzystanie zalet technologicznych nowej generacji w wysoce niezawodnych i opłacalnych produktach. DDR4 zapewnia wyższą wydajność, dzięki wyższym w porównaniu z DDR3 częstotliwościom pracy, dochodzącym do 2400MHz. Osiągane jest to przy pracy pod niskim napięciem 1,2V, co stanowi 20% redukcję w porównaniu z DDR3 w odniesieniu do zużycia energii.

Zgodność z wymagającymi standardami dla platform nowej generacji

Zgodność ze standardami JEDEC

Zgodność ze standardem RoHS

Supports Intel Skylake and Coffee Lake platforms, future-proof for Kaby Lake & Cannon Lake platforms

Opóźnienie CL17

Opóźnienie CAS latency to parametr określający czas, jaki upłynie pomiędzy wysłaniem żądania a odczytem danych z kolumny pamięci. Wpływa na szybkość pobierania instrukcji, które wykona procesor. Przy zakupie należy również zwracać uwagę na częstotliwość taktowania. Oba czynniki mają wpływ na szybkość działania i wydajność komputera. Opóźnienie CL17 pozwoli na komfort pracy przy programach biurowych, a także wielu wymagających grach. Ten typ pamięci wpisze się w zakres preferencji szerokiego grona odbiorców.

  • Taktowanie:  2400MHz