Wczytuję dane...

Pamięć do laptopa Crucial SODIMM, DDR3L, 4 GB, 1600 MHz, CL11

Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Cena: 110,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: 8.99 PLN
Producent: CRUCIAL
Kod producenta: CT51264BF160BJ
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Oblicz ratę

Pamięć do laptopa Crucial SODIMM, DDR3L, 4 GB, 1600 MHz, CL11

Kość pamięci 4096 MB DDR3 pozwalająca na rozbudowanie pamięci notebooka. Im więcej pamięci, tym notebook wydajniejszy. Marka Crucial jest jedną z najbardziej cenionych. Zapewnia dużą wydajność, wysoki poziom kompatybilności i niską awaryjność.

Częstotliwość pracy 1600 MHz

Istotnym parametrem, który ma wpływ na wydajność sprzętową laptopa jest częstotliwość pracy pamięci RAM. Szybkość taktowania na poziomie 1600 MHz w zupełności wystarczy do obsługi najważniejszych programów oraz korzystania z przeglądarki internetowej. Taki moduł znajdzie zastosowanie na pokładach laptopów przeznaczonych do pracy biurowej. Natomiast gracze będą mogli cieszyć się komfortową zabawą przy nieco mniej wymagających tytułach. Dużą zaletą tego rozwiązania jest atrakcyjna cena.

Opóźnienie CL11

Opóźnienie CAS latency określa czas, jaki upływa od momentu wysłania przez kontroler żądania a odczytem danych z kolumny pamięci. Parametr ten wraz z częstotliwością taktowania wpływa na komfort pracy i szybkość działania urządzenia. W przypadku CL11 wydajność stoi na wysokim poziomie. Bez obaw można korzystać z zaawansowanych programów graficznych, a także wielu najnowszych gier.

Napięcie 1.35 V

Wybór pamięci RAM o odpowiednim napięciu to jeden z ważnych czynników, zapewniających stabilne działanie laptopa. Pamięć RAM z napięciem 1.35 V to najczęściej DDR4, lecz w ofercie nie brakuje również kości DDR3L. Niskonapięciowe jednostki zapewnią dużą energooszczędność, co może mieć kluczowe znaczenie przy częstym korzystaniu z komputera.

  • Taktowanie:  1600MHz