Wczytuję dane...

Pamięć RAM GoodRam SODIMM, DDR3L, 4 GB, 1600 MHz, CL11

Produkt dostępny w magazynie!
Cena: 86,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: 8.99 PLN
Producent: GoodRam
Kod producenta: GR1600S3V64L11/4G
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Oblicz ratę

Pamięć do laptopa GoodRam SODIMM, DDR3L, 4 GB, 1600 MHz, CL11

Moduły SODIMM generacji DDR3 to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą rozbudować swoje notebooki i komputery przenośne, a przy tym preferują niezawodne i jakościowe rozwiązanie, które dostarczy szybki transfer danych, a przy tym niski pobór mocy – 1,35 V.

Częstotliwość pracy 1600 MHz

Istotnym parametrem, który ma wpływ na wydajność sprzętową laptopa jest częstotliwość pracy pamięci RAM. Szybkość taktowania na poziomie 1600 MHz w zupełności wystarczy do obsługi najważniejszych programów oraz korzystania z przeglądarki internetowej. Taki moduł znajdzie zastosowanie na pokładach laptopów przeznaczonych do pracy biurowej. Natomiast gracze będą mogli cieszyć się komfortową zabawą przy nieco mniej wymagających tytułach. Dużą zaletą tego rozwiązania jest atrakcyjna cena.

Opóźnienie CL11

Opóźnienie CAS latency określa czas, jaki upływa od momentu wysłania przez kontroler żądania a odczytem danych z kolumny pamięci. Parametr ten wraz z częstotliwością taktowania wpływa na komfort pracy i szybkość działania urządzenia. W przypadku CL11 wydajność stoi na wysokim poziomie. Bez obaw można korzystać z zaawansowanych programów graficznych, a także wielu najnowszych gier.

Napięcie 1.35 V

Wybór pamięci RAM o odpowiednim napięciu to jeden z ważnych czynników, zapewniających stabilne działanie laptopa. Pamięć RAM z napięciem 1.35 V to najczęściej DDR4, lecz w ofercie nie brakuje również kości DDR3L. Niskonapięciowe jednostki zapewnią dużą energooszczędność, co może mieć kluczowe znaczenie przy częstym korzystaniu z komputera.

  • Taktowanie:  1600MHz