Wczytuję dane...

Karta ADATA Premier One MicroSDXC 64 GB Class 10 UHS-II/U3

Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Cena: 179,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: 8.99 PLN
Producent: Adata
Kod producenta: AUSDX64GUII3CL10-CA1
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Oblicz ratę

Karta ADATA Premier One MicroSDXC 64 GB Class 10 UHS-II/U3

Karta pamięci Premier ONE microSDXC UHS-II spełniaja wymagania najnowszych standardów UHS-II i zapewnia prędkość odczytu do 275MB na sekundę, która jest 3 razy szybsza w porównaniu do kart UHS-I.

Ponadto pamięć Premier ONE microSDXC UHS-II obsługuje najwyższy poziom prędkości odtwarzania obrazu wideo V90 zapewniając niezakłóconą rejestrację obrazów w rozdzielczości Ultra HD 8K, 4K i 3D/VR przez smartfony, tablety, kamery wideo i drony.

Adapter poszerzający Twoje możliwości

Adapter dołączony do zestawu znacząco poszerza możliwości zastosowania. Dzięki jednemu zakupowi możemy pozyskać jednocześnie kartę w formacie MicroSD oraz klasycznej SD. Co więcej, dzięki niemu transfery plików między urządzeniami będą jeszcze wygodniejsze. Wiele adapterów dołączonych do zestawu posiada specjalny przełącznik pozwalający zablokować zapis na karcie.

Wysoka pojemność

Dzięki pojemności 64GB karta pamięci Premier ONE microSDXC UHS-II umożliwia użytkownikom przechowywanie tysięcy zdjęć i wielu godzin filmów wideo w rozdzielczości HD. Podczas wykonywania zdjęć seryjnych lub rejestrowania obrazów wideo w trybie ciągłym karta Premier ONE umożliwiaja koncentrowanie się na zadaniu bez obaw o dostępne miejsce na karcie.

  • Rodzaj pamięci:  microSDXC