Wczytuję dane...

NOKIA Activité Steel HR - zegarek monitorujący aktywność fizyczną i puls iOS i Android (czarny 36mm)

średnia: 5.0  ocen: 1
Produkt dostępny!
Cena: 679,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: Wysyłka gratis!
Producent: NOKIA
Kod producenta: IZWWIHBK
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Oblicz ratę

NOKIA Steel HR – zegarek monitorujący aktywność fizyczną i puls

Styl bliski Twemu sercu

Nokia Steel HR to pierwszy zegarek fitness z funkcją monitorowania tętna, który po pełnym naładowaniu wytrzymuje nawet do 25 dni. Klasyczny styl zegarka pozwala na noszenie go wszędzie czy to na siłownie czy w biurze podczas pracy. Dzięki aplikacji Health Mate otrzymujesz powiadomieniami bezpośrednio na ekranie Swojego smartfona.

Zegarek, który dba o serce

Tętno to doskonały wskaźnik ogólnego stanu zdrowia.

Zegarek Steel HR automatycznie uruchamia jego pomiar,

gdy zaczynasz biec, i na bieżąco pokazuje wyniki. Po treningu w powiązanej aplikacji Health Mate pojawia się spersonalizowany raport z informacjami o maksymalnej wartości tętna i ilością czasu spędzoną w poszczególnych strefach tętna – dzięki temu masz pełny wgląd w pracę swojego serca podczas ćwiczeń.

Centrum dowodzenia na przegubie

Wystarczy szybki rzut oka na nadgarstek, by sprawdzić tętno, liczbę zrobionych kroków, przebytą odległość, spalone kalorie, godzinę ustawionego alarmu i powiadomienia ze smartfona. Na eleganckiej tarczy Steel HR zmieszczą się wszystkie potrzebne na co dzień informacje, wyświetlone w czytelny, ale i dyskretny sposób.

Wodoszczelność do 50 metrów

Ponadto Steel HR jest całkowicie wodoszczelny na głębokość

do 50 metrów, bez obaw możesz więc zabrać go pod prysznic,

na basen czy na trening w deszczowy dzień.

Smart Wake-Up™

Steel HR automatycznie rejestruje moment, kiedy zasypiasz, i monitoruje Twoje tętno podczas snu. Ma też funkcję cichego alarmu, który wybudzi Cię delikatnymi wibracjami na nadgarstku zamiast głośnym, nieprzyjemnym dzwonkiem. w anjlepszej fazie cyklu gdy sen jest najlżejszy

  • Materiały: Koperta ze stali nierdzewnej, dostępna w wersji 36mm (gładka) lub 40mm (z grawerem), szkło mineralne, silikonowa opaska. Pasek pasuje do nadgarstków o obwodzie do 200mm (koperta 36) i 230mm (koperta 40).
  • Wymiary i waga: Model 36mm: średnica 36,3mm, grubość 13mm, szerokość paska 18mm, waga 39 gramów. Model 40mm: średnica 39,5mm, grubość 13mm, szerokość paska 20mm, waga 49 gramów.
  • Wyświetlacz: Duża tarcza analogowa ze wskazówkami odmierzającymi czas, mała tarcza analogowa pokazująca % osiągniętego celu. Mały ekran OLED niewyświetlający powiadomienia w tym puls.
  • Łączność: Bluetooth Low Energy (Bluetooth Smart Ready).
  • Bateria: Do 5 dni w trybie "workout" + dodatkowe 20 dni w trybie oszczędzania energii (tylko śledzenie aktywności i pomiar czasu).
  • Czas ładowania: Jedna godzina do 80%, dwie godziny do 100%.
  • Kompatybilność: iPhone, iPad, iPod touch z iOS 8 i wyżej, smartfony i tablety z Android 6 i wyżej (Android 4.3 i wyżej bez powiadomień kto dzwoni) Instalacja nie jest możliwa z poziomu komputera.
  • Pamięć: Darmowa i nielimitowane przechowywanie danych online na koncie Nokia .
  • Mierzone wartości: Chodzenie i bieganie: liczba kroków, dystans, kalorie. Puls: liczba uderzeń na minutę. Pływanie: czas trwania sesji, kalorie. Sen: lekkie i głębokie fazy snu, przebudzenia. Automatyczne wykrywanie rodzaju aktywności.