Wczytuję dane...

NOKIA Go - monitor aktywności fizycznej i snu z wyświetlaczem E Ink (żółty)

średnia: 0.0  ocen: 0
Produkt dostępny!
Cena: 249,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: 8.99 PLN
Producent: NOKIA
Kod producenta: IMANOGOYL
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Oblicz ratę
NOKIA Go
 

Rewolucyjna technologia
dla każdego

Dobra technologia do monitorowania aktywności fizycznej powinna być przede wszystkim przyjazna dla użytkownika, prosta w obsłudze i łatwo dostępna. NOKIA Go to nowe, innowacyjne urządzenie, które łączy w sobie wszystkie te cechy i automatycznie śledzi postawione kroki, bieganie, pływanie oraz sen. Ekran wyświetlający aktywności w czasie rzeczywistym korzysta z technologii E Ink™, czyli papieru elektronicznego. Oprócz tego NOKIA Go może służyć jako zegarek, a także gwarantuje dobrą widoczność ekranu nawet w jasnym słońcu lub pod wodą. Bateria NOKIA Go starcza nawet do 8 miesięcy, nie musisz więc martwić się ładowaniem.


Wszystkie dane w jednej aplikacji

Ekran NOKIA Go na bieżąco pokazuje Twoją aktywność w ciągu doby oraz podpowiada, ile Ci jeszcze brakuje do osiągnięcia wyznaczonego celu. Ponadto przeprowadza automatyczną synchronizację z aplikacją Health Mate, która generuje szczegółowe statystyki dotyczące aktywności i snu, wyświetlane w formie czytelnych wykresów.
Łatwa obsługa

NOKIA Go automatycznie śledzi chodzenie, bieganie, pływanie, sen oraz spalone kalorie. Rozpoznaje także, kiedy zasypiasz i samoczynnie włącza funkcję analizy snu. Obsługa NOKIA Go jest bajecznie prosta – nie musisz wciskać żadnych przycisków, ładować go ani monitorować kontrolek. Po prostu załóż NOKIA Go i ruszaj w drogę!
Bateria, która wytrzyma miesiące

Technologia E Ink™ nie tylko zapewnia doskonałą czytelność ekranu, ale także oszczędza energię, gwarantując długą żywotność baterii (nawet do 8 miesięcy). NOKIA Go nie wymaga żadnej ładowarki ani kabli, ponieważ jest zasilany prostą baterią guzikową. Jest także wodoodporny na głębokości do 50 metrów, więc możesz bez obaw wyjść z nim na deszcz lub pójść na basen.

Do NOKIA Go dołączono wygodny klips oraz opaskę, dzięki czemu każdy może sam zdecydować, jak woli go nosić: przy pasku, w kieszeni czy na nadgarstku.Specyfikacja techniczna:


Bateria:
CR2032, żywotność do 8 miesięcy
Mierzone wartości:
Kroki, dystans, kalorie, pływanie, sen.
Wymiary i waga:
3,45 cm (średnica), 9,4 mm (wysokość), 23 cm (obwód), 9 g (waga)
Wodoodporność:
Do 50 metrów (5ATM)
Zakres temperatur w których można używać:
-10°C to 45°C
Zakres temperatur w których można przechowywać:

-20°C to 85°C

Wyświetlacz:
E-Ink™
Sensory:
Czujnik ruchu na dzień i noc. Akcelerometr MEMS 3-axis, niskie zużycie energii.
W zestawie:
W zestawie: Nokia Go z paskiem sylikonowym, narzędzie do instalacji baterii, bateria CR2032, instrukcja obsługi, darmowa aplikacja Health Mate.

Specyfikacja techniczna:

 

Sensory: Cztery czujniki wagowe; zakres ważenia: 5-180 kg; opatentowany detektor Kontroli Pozycji; dokładność skali: do 90g.
Pomiar składu ciała: Analiza bioimpedancji elektrycznej, możliwość wyboru trybu „athlete” lub „non-athlete”
Jednostki: % tkanki tłuszczowej, % poziomu wody w organizmie, masa mięśniowa w kg lub lb, masa kostna w kg lub lb
Wyświetlacz: Duży graficzny wyświetlacz (2.4″ x 1.6″), 128×64 pikseli. Białe, wysokokontrastowe napisy.
Bezprzewodowa synchronizacja: Wi-Fi 802.11 b/g/n, WEP/WPA/WPA2-zabezpieczenie osobistym hasłem. Bluetooth Smart Ready (Bluetooth 4.0).
Materiał: Platforma wykonana z hartowanego szkła, dolna obudowa oraz rama wykonane z białego tworzywa sztucznego
Wymiary: 32,5×32,5×2,3 cm
Zasilanie: 4x 1.5V AAA baterie alkaliczne
Pamięć: W przypadku braku możliwości synchronizowania bezprzewodowego, waga przechowuje do 116 odczytów.
Profile użytkowników: Do 8 użytkowników z automatycznym rozpoznaniem, łatwy w utworzeniu profil użytkownika w aplikacji Withings.
Wymagania programowe: Waga jest kompatybilna z urządzeniami: – z systemem iOS 8.0 i wyżej, z dostępem do Internetu (dane mobilne lub Wi-Fi): iPhone (3GS i wyżej), iPad (wszystkie generacje), iPod Touch (5 generacji i wyżej) – z systemem Android 2.3.3 i wyżej, z dostępem do Internetu (dane mobilne lub Wi-Fi)
Dołączone oprogramowanie: Aplikacja Withings (Health Mate) dla urządzeń z system iOS dostępna w AppStore oraz Google Play Store. Własne konto na stronie Withings.
Zawartość opakowania: Waga Body, instrukcja obsługi, 4 szt. baterii alkalicznych 1.5V AAA

Waga dostępna jest w kolorach białym i czarnym.