Wczytuję dane...

Wieloportowa przejściówka z USB-C na cyfrowe AV

średnia: 0.0  ocen: 0
Produkt dostępny w magazynie!
Cena: 339,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: 8.99 PLN
Producent: Apple
Kod producenta: MJ1K2ZM/A
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Oblicz ratę

Wieloportowa przejściówka z USB-C na cyfrowe AV

MJ1K2ZM/A

Gwarancja pewnego sprzedawcy

Przejściówka Apple jest nowa, fabrycznie zapakowana. Pochodzi od polskiego dystrybutora Apple. Posiada pełną gwarancję producenta Apple

Zawartość opakowania

Wieloportowa przejściówka Apple z USB-C na cyfrowe AV

Informacje o produkcie.

Wieloportowa przejściówka z USB-C na cyfrowe AV umożliwia jednoczesne podłączenie do komputera – MacBooka z portem USB-C lub MacBooka Pro z portami Thunderbolt 3 (USB-C) – urządzenia wyświetlającego HDMI, standardowego urządzenia USB i przewodu USB-C do ładowania.

Ta przejściówka umożliwia klonowanie obrazu z MacBooka lub MacBooka Pro na ekranie telewizora lub wyświetlacza z wejściem HDMI w rozdzielczości maksymalnie 1080p przy 60 Hz lub UHD (3840 na 2160) przy 30 Hz. Pozwala również na przesyłanie materiałów wideo, takich jak filmy i nagrane klipy. Wystarczy podłączyć ją do portu USB-C MacBooka lub dowolnego z portów Thunderbolt 3 (USB-C) MacBooka Pro, a następnie do telewizora lub projektora za pośrednictwem przewodu HDMI (sprzedawanego osobno).

Do standardowego portu USB można podłączać urządzenia takie jak napęd flash czy aparat fotograficzny albo kabel USB do synchronizowania i ładowania iPhone'a, iPada lub iPoda. A żeby naładować MacBooka lub MacBooka Pro, wystarczy podłączyć kabel zasilający do portu USB-C.

Uwaga: Wieloportowa przejściówka Apple z USB-C na cyfrowe AV nie jest zgodna z dyskiem twardym G-Tech G-DRIVE mobile USB 3.0 (numer części Apple HF4F2VC/A).

Wymagania systemowe

Wymaga kabla HDMI (sprzedawanego osobno) w celu podłączenia do odbiornika TV lub projektora.

Obsługuje zarówno przesyłanie sygnału audio, jak i wideo.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...