Orbotix Sphero 2 - kulka robot sterowana smartfonem, tabletem

średnia: 5.0  ocen: 1
Produkt dostępny!
Cena: 499,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: Wysyłka gratis!
Producent: Orbotix
Kod producenta: IKRORSPHER2
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
SPhero 2.0 - jeszcze więcej radości
 

SPHERO 2.0 pika sterowana za pomocą tebletu lub smatrfona

Sphero 2.0 to najnowsza wersja piłki-robota. Jest dwa razy szybsze od swojego poprzednika i porusza się z prędkością 2m/sek, świeci 3 razy jaśniej od poprzednika.


Poprawa doskonałego

Nowa wersja jest wyposażona w nowy interface, który pozwala udoskonalać technikę jazdy i kontrolę nad kulką. Przy pierwszym uruchomieniu Sphero nie będzie się poruszało z pełną prędkością, ale im więcej się je używa i im sprawniej nim operuje to zaczyna wzrastać jej prędkość i wybór kolorów którymi świeci.Jeszcze więcej zabawy
W opakowaniu znajduje się ładowarka indukcyjna i dwie małe rampy – ćwiczenia wyskoków. Wewnątrz urządzenia umieszczono specjalne sensory: żyroskop i akcelerometr. Dzięki nim piłeczka może precyzyjnie poruszać się po wskazanym kursie. Wbudowane diody Led pozwalają na wygenerowanie tysiąca kolorów, dając tym samym ogromny wybór barw, jakimi piłeczka może świecić.
Prostota sterowania
Producent zapewnia 25 aplikacji na urządzenia mobilne, przeznaczone zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Kulką można sterować za pomocą smartfona lub tabletu (z systemem iOS, Android, Windows 8.0/8.1). Dostępne aplikację gwarantują świetną zabawę i rozrywkę na długie godziny.
 

Zabawka z charakterem 
Dzięki wytrzymałej konstrukcji Sphero 2.0 jest odporne na trudy zabawy. Skacze po rampach i wytrzyma nacisk szczęk pitbula. Robot tylko czeka na kolejne wyzwania i sposoby przetestowania jego wytrzymałości.

 Co może Sphero 2.0: 

  • możemy nim jeździć sterując za pomocą tabletu lub smartfona
  • możemy używać go jako kontrolera gry na ekranie
  • możemy je programować
  • możemy grać w gry wykorzystujące tzw. wirtualną rzeczywistość
  • możemy ćwiczyć refleks, gry na zręczność
  • pływać, jest wodoodporna
  • kompatybilna z iOS i Android
  • można się bawić z psem
damian