Kabel HDMI Wireway 2.0 Slim 3m pozłacany

średnia: 5.0  ocen: 1
Produkt dostępny!
Cena: 43,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: 8.99 PLN
Producent: Wireway
Kod producenta: WW310043
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Oblicz ratę

WIREWAY


Najwyższa jakość wykonania
HDMI Wireway to najwyższej jakości kabel HDMI. Stworzony z myślą najnowszych i najnowocześniejszych rozwiązań audio video. Idealnie sprawdzi się jako kabel łączący urządzenia wyposażone w złącze HDMI np. dekodera satelitarnego, konsoli PS4/Xbox One, Blu-ray, HDTV oraz kina domowego. Największą zaletą HDMI Wireway jest jego niespotykana dotąd na rynku grubość - jedyne 4mm, co powoduje, że kabel jest nie tylko lekki ale bardzo elastyczny. Kabel jest zgodny ze standardem HDMI 2.0, obsługuje rozdzielczości Ultra HD 4096x2160, został sprawdzony na 60Hz (4K), ponadto prześle obraz 3D a dzięki kanałowi sieci Ethernet (HEC) przesyła również internet. Wtyczka kabla została wykonana z wytrzymałego metalu ,a styki zostały pokryte 24-karatowym złotem zapewniając najwyższej jakości połączenie.

HDMI


Standard 2.0
Kabel HDMI WireWay jest zgodny z najnowszym standardem HDMI 2.0. Pozwala to na przesyłanie obrazów w najwyższych rozdzielczościach bez żadnych strat jakości. Za jego pomocą będziesz mógł cieszyć się idealnie ostrym obrazem w rozdzielczości 4K w 60Hz, która dwukrotnie przewyższa rozdzielczość Full HD.


24-karatowe złoto
W kablu Wireway HDMI zostały zastosowane również wtyki pokryte 24-karatowym złotem, dzięki czemu możliwe jest przekazanie sygnału bez najmniejszych strat.


Miedź beztlenowa OFC
Przewodnik kabla został wykonany z najwyższej czystości miedzi beztlenowej OFC. Dzięki wysokiej czystości miedzi uzyskano ekstremalnie niską pojemność przewodu, co bezpośrednio eliminuje możliwość powstawania zniekształceń w przesyłanym sygnale.
  • Producent:  Wireway
  • Model:  Slim Cable
  • Kod producenta:  WW310043
  • Długość przewodu:  3 m
  • Wtyki:  HDMI - HDMI
  • Przewodnik:  wysokiej jakości miedź beztlenowa OFC
  • Dodatkowe informacje:  Ultra HD 4096x2160, wtyki pozłacane 24 karatowym złotem, HDMI 2.0, HDCP, Ethernet