Kabel RCA Wireway 3m 1RCA

średnia: 0.0  ocen: 0
Produkt dostępny!
Cena: 19,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: 8.99 PLN
Producent: Wireway
Kod producenta: WW120103
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Oblicz ratę

WIREWAY


Najwyższa jakość wykonania
Kabel coaxialny RCA - RCA Wireway to wysokiej jakości przewód wykonany z miedzi beztlenowej OFC. Zapewnia bezstratny przesył cyfrowego sygnału audio w standardzie S / PDIF. Wtyki Wireway RCA zostały pokryte 24 karatowym złotem, , dzięki czemu możliwe jest przekazanie sygnału bez najmniejszych strat. Jest idealny do podłączenia wysokiej jakości domowych zestawów audio, kierowany jest do najbardziej wymagających użytkowników poszukujących najwyższej jakości. Najczęstsze spotykane zastosowanie to przesyłanie cyfrowego sygnału audio pomiędzy odtwarzaczem CD, BluRay, a amplitunerem audio. Może także być stosowany do przesyłania analogowego sygnału VIDEO (composite) lub do podłączenia subwoofera.

1RCA-1RCA


Czym jest RCA
Złącze RCA, zwane potocznie cinch jest często używane w sprzęcie audio/wideo. RCA jest skrótem od nazwy firmy Radio Corporation of America, która wprowadziła to złącze na rynek w latach czterdziestych, by umożliwić połączenie gramofonów typu mono ze wzmacniaczami. Złącze to nadal jest szeroko wykorzystywane dzięki wysokiej jakości sygnału i prostocie podłączenia.


24-karatowe złoto
Metalowe wtyki przewodu dla poprawienia jakości przesyłanego sygnału dodatkowo pokryto 24-karatowym złotem, chroniąc tym samym wtyk przed utlenianiem i gwarantując wieloletnią bezawaryjną pracę.


Miedź beztlenowa OFC
Przewodnik przewodu został w całości wykonany z miedzi beztlenowej OFC. Dzięki temu przewód pozwala na przesyłanie sygnału w możliwie najwyższej jakości, a także chroni kabel przed utlenianiem.
  • Producent:  Wireway
  • Model:  RCA
  • Kod producenta:  WW120103
  • Długość przewodu:  3 m
  • Wtyki:  1RCA - 1RCA
  • Przewodnik:  miedź beztlenowa OFC
  • Ekranowanie:  Pełne
  • Dodatkowe informacje:  Wtyki pozłacane 24 karatowym złotem