Kabel HDMI 2.0 PROLINK UltraHD 4K Exclusive 10m pozłacany

średnia: 0.0  ocen: 0
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Cena: 169,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: 8.99 PLN
Producent: PROLINK
Kod producenta: 2055
Gwarancja: 24 miesięcy
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni

PROLINK EXCLUSIVE


Firma PROLINK
Prolink to Polski producent najwyższej jakości kabli audio i video. Jako jedna z pierwszych firma na Polskim rynku Prolink docenił i określił wartość porządnego okablowania w zestawie audio i straty płynące ze sparowania świetnego sprzętu z niskiej jakości okablowaniem. Prolink swoim klientom proponuje pełen zakres produktów podzielonych w zależności o wymagań, na poszczególne serie: Futura, Exclusive, Classic, Standard oraz Acoustic. Wszystkie kable Prolink wykonane są z najwyższej jakości materiałów i zapewniają długie, bezawaryjne i bezstratne działanie.

HDMI

Exclusive
Kabel Prolink EXCLUSIVE HDMI TCV 9280 to najwyższej jakości kabel HDMI przeznaczony do podłączania urządzeń kina domowego, dekodera, PC czy konsoli. Seria EXCLUSIVE przeznaczona jest dla najbardziej wymagających użytkowników. Przewodnik kabla został wykonany z miedzi beztlenowej OFC o czystości 99,96%. Dla najlepszej jakości styku wtyki zostały pokryte 24-karatowym złotem. Przesyłanie sygnału bez zakłóceń zapewnia pełne ekranowanie przewodu. Zgodność z najnowszymi standardami oraz technologiami sprawiają, że kabel HDMI EXCLUSIVE znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest najlepsza jakość obrazu i dźwięku oraz stosunkowo niska cena.


Standard 2.0
Kabel HDMI prolink Exclusive umożliwia przesyłanie sygnału w standardzie 2.0 HDMI w rozdzielczości FullHD z obsługą 3D. Sygnał Dodatkowo umożliwia przesyłanie Ethernet o szybkości nawet do 10.2 Gb/sek oraz zwrotnego audio za pomocą kanału ARC. Obraz przesyłany jest w standardzie Deep Color 48bit oraz x.v.Color kompatybilnych z odtwarzaczmi Blu-Ray.24-karatowe złoto
Kabel oraz wtyczki są w pełni ekranowane, co pozwala na przesyłanie sygnału bez żadnych zewnętrznych interferencji. Przewodnik z najczystszej miedzi OFC, pokryte 24 karatowym złotem odlane z brązu wtyczki oraz w pełni ekranowany przewód pozwalają na przesyłanie najczystszego i bezstratnego sygnału nawet na odległość 30 metrów.


Miedź beztlenowa OFC
Przewodnik kabla został wykonany ze specjalnie oczyszczonej miedzi beztlenowej OFC o zawartości pierwiastka 99,96%. Dzięki zastosowaniu tego najwyższej jakości materiału uzyskano większą przepustowość danych przewodu. Delikatne styki wtyku HDMI wykonano z wysokiej jakości materiału i pokryto warstwą 24 karatowego złota, dzięki czemu, kabel będzie służył długie lata bez ryzyka uszkodzeń i jakichkolwiek strat na jakości.


  • Producent:  PROLINK
  • Model:  Exclusive
  • Kod producenta:  2055
  • Długość przewodu:  10 m
  • Wtyki:  HDMI - HDMI
  • Przewodnik:  Miedź beztlenowa OFC 99,96%
  • Ekranowanie:  Pełne ekranowanie + filtry ferrytowe
  • Dodatkowe informacje:  Wtyki pokryte 24-ro karatowym złotem, Izolacja komórkowa PFE, Zgodny z HDMI 2.0 i wcześniejszymi, Filtry antyzakłóceniowe IAT, Deep Color - przesył obrazu w 48bit, xvColorTM
damian