Wczytuję dane...

STAR WARS BB-8 droid by Sphero

Produkt dostępny w magazynie!
Cena: 270,00 PLN*
Stara cena: 289,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: 8.99 PLN
Producent: Sphero
Kod producenta: IKRORRAY
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Oblicz ratę
STAR WARS BB-8 by ORBOTIX 
 

BB-8 – droid z Gwiezdnych Wojen sterowany za pomocą urządzeń z systemem iOS i Android
Magia Gwiezdnych Wojen trwa niezmiennie od lat. Teraz, dzięki najnowszym technologiom, możesz mieć swojego własnego BB-8, bohatera najnowszej odsłony Gwiezdnych Wojen: Przebudzenie Mocy.

Nie tylko wygląd
BB-8 nie tyle przypomina robota z najnowszej części Gwiezdnych Wojen, on po prostu jest jego miniaturową wersją. Nawiązanie do kultowej sagi znajdziesz również w funkcjonalności BB-8 – aplikacja umożliwia nagrywanie i odtwarzanie holograficznych wiadomości, a także korzystanie ze wszystkich możliwości rozszerzonej rzeczywistości.Zaawansowana technika
BB -8 został wyposażony w głowę, która dzięki zastosowaniu magnesów w żaden sposób nie przeszkadza w poruszaniu się robota.
Prostota sterowania
Robot porusza się po wyznaczanych w czasie rzeczywistym ścieżkach lub zgodnie z określonymi wzorcami. Reaguje także na komendy głosowe. Dodatkowo BB-8 ma tryb autonomicznego patrolowania otoczenia.
 

Zabawka z charakterem 
BB-8 ma coś czego nie mają inne roboty – osobowość. Przytakuje lub kręci głową z dezaprobatą, okazuje radość, panikę, dezorientację. BB-8 to dużo więcej niż zabawka – to przyjaciel, z którym nie będziesz chciał się rozstać.


 Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...