STAR WARS BB-8 droid by Sphero z opaską Force band - edycja kolekcjonerska

średnia: 4.8  ocen: 5
Produkt dostępny!
Cena: 729,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: Wysyłka gratis!
Producent: Sphero
Kod producenta: IKROR1SRW
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni


STAR WARS BB-8 droid with Force band

BB-8 by Sphero z opaską Force band – edycja kolekcjonerska
Magia Gwiezdnych Wojen trwa niezmiennie od lat. Teraz, dzięki najnowszym technologiom, możesz mieć swojego własnego BB-8, bohatera najnowszej odsłony Gwiezdnych Wojen: Przebudzenie Mocy. Użyj Mocy posługując się nową opaską Force Band™. Steruj droidem BB-8 i trenuj jak prawdziwy rycerz Jedi
Nie tylko wygląd
BB-8 nie tyle przypomina robota z najnowszej części Gwiezdnych Wojen, on po prostu jest jego miniaturową wersją. Nawiązanie do kultowej sagi znajdziesz również w funkcjonalności BB-8 – aplikacja umożliwia nagrywanie i odtwarzanie holograficznych wiadomości, a także korzystanie ze wszystkich możliwości rozszerzonej rzeczywistości.

Zaawansowana technika
Użyj Mocy posługując się nową opaską Force Band™. Steruj droidem BB-8 i trenuj jak prawdziwy rycerz Jedi. BB-8 w edycji kolekcjonerskiej ze śladami podróży przez galaktykę, wygląda jak prawdziwy.  Razem z opaską Force Band™ tworzy niepowtarzalny zestaw, dzięki któremu możesz rozpocząć swój trening Jedi już dzisiaj!Force BandTM – zapanuj nad mocą
Z pomocą Force BandTM możesz sterować droidem BB-8 gestami i rozwijać swoje umiejętności Jedi w trybie treningowym. Opaski można też używać bez droida BB-8, np. do doskonalenia technik walki mieczem świetlnym lub zbierania cyfrowych holokronów.
Podświetlenie LED
Opaska świeci się w różnych kolorach.
Efekty dźwiękowe
Dzięki realistycznym efektom dźwiękowym zabawa nabiera autentyczności.
Wibracje
Opaska Force Band delikatnie wibruje, dając znać o obecności holokronów

Moc jest w aplikacji

Aplikacja Force Band przeniesie Cię bezpośrednio do odległej galaktyki. Przejdź wszystkie treningi i sprawdź swoją moc. 

Droid z osobowością
BB-8 w edycji kolekcjonerskiej nosi ślady podróży przez galaktykę, które jeszcze bardzie upodabniają go do bohatera Gwiezdnych Wojen. Nawiązanie do kultowej sagi znajdziesz również w funkcjonalności BB-8 – aplikacja umożliwia nagrywanie i odtwarzanie holograficznych wiadomości, a także korzystanie ze wszystkich możliwości rozszerzonej rzeczywistości.


 
damian