Wczytuję dane...

Osmo Coding - gra do nauki programowania, rysowania oraz fizyki do iPad

średnia: 0.0  ocen: 0
Produkt dostępny w magazynie!
Cena: 259,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: 8.99 PLN
Producent: TANGIBLE PLAY
Kod producenta: IZEOSC
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2 dni
Oblicz ratę

Osmo Coding – zestaw do nauki programowania , rysowania oraz fizyki do iPad


Pierwsze kroki w tworzeniu kodu. Osmo Coding to wciągająca gra wprowadzająca Twoje dziecko w świat programowania, aby pomóc mu rozwinąć umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Wirtualny towarzysz zabawy

Posługując się poleceniami programowania, dzieci mogą sterować zabawnym, animowanym stworkiem o imieniu Awbie, pomagając mu omijać drzewa i znajdować pyszne truskawki.

Nauka przez dotyk

Nie od dziś wiadomo, że nauka przez zabawę przynosi najlepsze efekty. Połączenie fizycznych bloków kodu z interaktywną grą rozbudzi wyobraźnię Twojego dziecka i zainspiruje je do dalszego odkrywania świata komputerów.

W grupie weselej

Osmo Coding umożliwia kilkorgu dzieciom wspólną zabawę na jednym iPadzie. Na stole na pewno znajdzie się miejsce na układanie sekwencji kodu we dwójkę, trójkę, a nawet czwórkę.


Gra stworzona przez specjalistów

Projekt gry powstał w laboratorium amerykańskiej uczelni Northwestern University w oparciu o ponad 50-letnie doświadczenie w dziedzinie edukacji. Osmo Coding nadaje się dla dzieci w wieku 5-12 lat i dostarcza wielu godzin wspaniałej zabawy połączonej z nauką.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...