Wczytuję dane...

Osmo Pizza Co. - gra do nauki matematyki i przedsiębiorczości

średnia: 0.0  ocen: 0
Produkt dostępny!
Cena: 159,00 PLN*
Stara cena: 199,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: 8.99 PLN
Producent: TANGIBLE PLAY
Kod producenta: IZEOSPIZZA
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Oblicz ratę
Osmo Pizza OSMO PIZZA 

Nauka matematyki poprzez zabawę? Dlaczego nie! Z Osmo Pizza Co. twoje dziecko poprowadzi własną pizzerie oraz nauczy się zarządzać pieniędzmi, poprzez wydawanie reszty swoim klientom. Możliwość inwestowania zysków w rozwój restauracji rozbudza przedsiębiorczość.

Pierwsze kroki młodego przedsiębiorcy

Dzięki edukacyjnej grze Osmo Pizza dzieci mogą wczuć się w rolę restauratora i prowadzić własną pizzerię. Ich zadaniem jest obsłużenie ustawiających się w kolejce klientów – korzystając
z dołączonych do zestawu kafelków ze składnikami, banknotami i monetami, dzieci pieką zamówione pizze i wydają resztę. Zarobione pieniądze mogą zainwestować w rozwijanie restauracji, aby stać się wielką szychą w świecie gastronomii.

Matematyka na wesoło

Osmo Pizza to kwintesencja filozofii „nauka przez zabawę”. Połączenie fizycznych elementów z kolorową, zabawną animacją pobudza wyobraźnię dziecka i sprawia, że nauka staje się przyjemnością. Wydawanie reszty to świetny sposób na ćwiczenie dodawania, odejmowania i ułamków. Osmo Pizza automatycznie dopasowuje poziom trudności 

do umiejętności dziecka, dzięki czemu zbyt trudne zadania nie zniechęcą małego gracza, a zbyt łatwe nie będą hamować jego rozwoju.

 

Komunikacja niewerbalna bez tajemnic

Zabawa z Osmo Pizza pozwala trenować nie tylko algebrę, ale i zdolność interpretowania sygnałów niewerbalnych. Czekający na swoje zamówienie klienci pilnie obserwują wykładane na pizzę składniki i aktywnie na nie reagują. Na podstawie wyrazu twarzy i mowy ciała dzieci muszą odgadnąć ich kulinarne preferencje. Pomyłka może się skończyć złą recenzją, za to prawidłowe odgadnięcie idealnej kombinacji składników sprawi, że klient będzie wniebowzięty!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...