Wczytuję dane...

Osmo Creative Kit - zestaw 3 gier oraz podstawka do rysowania (podstawka + reflektor)

średnia: 0.0  ocen: 0
Produkt dostępny w magazynie!
Cena: 299,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: 8.99 PLN
Producent: TANGIBLE PLAY
Kod producenta: IZEOSCRK
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Oblicz ratę
Osmo CREATIVE Kit

 

Nauka przez zabawę 

Rysowanie jest jednym z najbardziej rozwijających zajęć jakie możesz zaproponować Swojemu dziecku. Zestawu Creative Kit
łączy ze sobą standardowe narzędzia: flamastry i tabliczkę do rysowania z najnowszą technologią aby uczyć zachowania proporcji, rozwijać wyobraźnie, rozwiązywać problemy oraz ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową.

Monster - twój prywatny pokaz magiie

Jak ożywić rysunek? Odpowiedź jest prosta, za pomocą Magii.
Dzięki przesympatycznemu potworowi Mo cokolwiek narysujemy
na planszy, na przykład kwiatek– zostanie przez niego magicznie wciągnięte do ekranu iPada i zaanimowane. Aplikacja oferuje trzy rodzaje aktywności: przygoda, pokaz magii oraz dom Mo.
OSMO Newton

Kreatywne rozwiązywanie problemów

Osmo Newton to innowacyjna gra, która wymaga ruszenia głową. Dziecko ma za zadanie poprowadzić do celu spadające na ekranie piłeczki, korzystając ze znajdujących się dookoła przedmiotów lub rysując odpowiednie kształty.

Zabawa na 60 poziomach

Poziom trudności zwiększa się w miarę odnoszenia kolejnych sukcesów. Na początku wystarczą proste rozwiązania, ale im dalej się zajdzie, tym bardziej trzeba się nagimnastykować, aby poradzić sobie z przeszkodami takimi jak przyspieszające platformy czy wiatraki znoszące piłeczki z kursu.

Wszystko może się przydać

Osmo Newton wykorzysta dowolne przedmioty umieszczone w interaktywnym polu. Można zacząć od długopisu i kartki papieru, ale warto też wypróbować inne drobiazgi, takie jak zabawki lub elementy układanki Osmo Tangram. Nie ma żadnych ograniczeń – tylko pole do popisu!