Wczytuję dane...
Koszty dostawy

Koszty dostawy

W przypadku odbioru osobistego produktu koszty dostawy wynoszą 0zł. Odbiór zamówienia można zrealizować w poniższych punktach handlowych:

- Częstochowa 42-217, ul. ul. Pułaskiego 84/86 lok. 39. Od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

- Falenty Nowe k.Warszawy 05-090, ul. Droga Hrabska 6/20. Od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Przed odbiorem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności produktów.

Koszty dostawy ustalane są odpowiednio do sprzedawanych produktów. Każdorazowo informacja o formie dostawy oraz kosztach dostawy zawarta jest w karcie opisu sprzedawanego produktu.
Koszty dostawy zależne są od wybranej przez klienta formy dostawy produktu.

Wysyłka towarów zakupionych przez klientów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, do paczkomatów firmy Inpost sp.z.o.o. lub jeżeli gabaryt sprzedawanego produktu na to pozwala za pośrednictewm firmy Inpost Sp.z.o.o. w formie listu poleconego, zgodnie z wolą klienta.

W przypadku wysyłki towarów o wadze powyżej 31,5 kg i towarów wielkogabarytowych, koszty wysyłki ustalane są indywidualnie.

Wszystkie paczki są przez nas standardowo ubezpieczone na czas transportu do klienta.

Czas dostawy

Czas dostawy zamówionego produktu zależy od wybranej formy i sposobu dostawy.

Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 16:00, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.
W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Większość oferowanych przez nas produktów jest dostępnych w ofercie stałej, w jednym z naszych magazynów. Na karcie każdego produktu znajduje się informacja o dostępności (dla jednej sztuki).