Wczytuję dane...
Informacje

Czas realizacji zamówienia

Przybliżony czas oczekiwania na realizacje zamówienia (w dniach roboczych) wynosi średnio 3 dni.
W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Dostępność produktów

Większość oferowanych przez nas  produktów jest dostępne w ofercie stałej, na jednym z naszych magazynów. (na karcie każdego produktu określamy, czy produkt jest dostepny na magazynie).


Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, Poczty Polskiej oraz usługi Paczkomaty Inpost. Informacja o koszcie dostawy wyświetlana jest w module 'koszyk sklepu' - z możliwością wyboru proponowanego wariantu.

Gwarancja i serwis towarów

Wszystkie oferowane produkty posiadają pełną gwarancje gwarancję producentów  lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Przed odesłaniem produktu do reklamacji, prosimy skontaktować się z naszą firmą w celu uzyskania numeru zgłoszenia reklamacyjnego.

Zakupy na raty

Zakupy mogą Państwo zrealizować również na raty za pośrednictwem systemu Dotpay . System internetowej sprzedaży ratalnej, realizowany jest we współpracy z mBank oraz Alior Bank. Proces przebiega w 100% w trybie on-line. Dzięki temu rozwiązaniu klienci w naszym e-sklepie mogą kupować na raty bez wychodzenia z domu.