Apple AirTag - lokalizator - 1 szt.

Status produktu: Dostępny w magazynie

Kod producenta: MX532ZY/A

EAN: 0190199535039

Kod dostawcy: MX532ZY/A

  • Typ Lokalizator
  • Interfejs Bluetooth
  • Kolor Biały
Przejdź do pełnej specyfikacji

Spersonalizuj:

Kolor/Wzór:

159 zł
W magazynie
SKU
MX532ZY/A
Rata już od:
5 zł
zapytaj o produkt +48 22 100 25 55

Apple AirTag 1 sztuka – lokalizator Apple

Apple AirTag 1 sztuka – lokalizator Apple to małe urządzenie, dzięki któremu będziesz w stanie odnaleźć zagubione przedmioty. Możesz go przymocować do telefonu, tabletu czy też schować w plecaku, torbie lub portfelu. Dzięki technologii Bluetooth zdołasz zlokalizować Twoje urządzenie w każdym miejscu. Wszystko to jest możliwe w ułamku sekundy i całkowicie bezpiecznie.

Skorzystaj z pomocy innych użytkowników Apple

Apple AirTag MX532ZY/A współpracuje z usługą Znajdź mój. Dzięki temu zabezpieczony sygnał Bluetooth jest wykrywany przez wszystkie znajdujące się w okolicy urządzenia, które mają uruchomioną tę usługę. Informacja o położeniu AirTaga zostaje przekazana do chmury, a stamtąd trafia do aplikacji Lokalizator na Twoim iPhonie. Masz również możliwość konfiguracji ustawień, tak by nikt nie mógł śledzić Cię wbrew Twojej woli.

Prostota w eleganckiej formie

Mały i gustowny AirTag jest przydatny w wielu sytuacjach. Gdy wyjeżdżasz na urlop, możesz zabezpieczyć bagaże czy też sprzęt elektroniczny. Jeżeli często szukasz kluczy, portfela lub innych drobnych przedmiotów, AirTag zaoszczędzi Ci mnóstwo czasu. Możesz także dokupić eleganckie breloki, dzięki którym umieszczenie tego lokalizatora będzie jeszcze wygodniejsze.

 

Specyfikacja
ProducentApple
ModelAirTag
Kod producentaMX532ZY/A
EAN0190199535039
Kod dostawcyMX532ZY/A
Gwarancja12 miesięcy gwarancji producenta
TypLokalizator
InterfejsBluetooth
Zawartość zestawuAirTag - 1 szt.
KolorBiały
Waga1.000000