Wczytuję dane...

Apple Przejściówka z portu Thunderbolt 3 (USB-C) na Thunderbolt 2

Produkt dostępny w magazynie!
Cena: 249,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: 8.99 PLN
Producent: Apple
Kod producenta: MMEL2ZM/A
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Oblicz ratę

Przejściówka z portu Thunderbolt 3 (USB-C) na Thunderbolt 2

MMEL2ZM/A

Gwarancja pewnego sprzedawcy

Przejściówka Apple jest nowa, fabrycznie zapakowana. Pochodzi od polskiego dystrybutora Apple. Posiada pełną gwarancję producenta Apple

Zawartość opakowania

Przejściówka z portu Thunderbolt 3 (USB-C) na Thunderbolt 2

Informacje o produkcie.

Przez przejściówkę z portu Thunderbolt 3 (USB-C) na Thunderbolt 2 podłączysz urządzenie wyposażone w port Thunderbolt lub Thunderbolt 2 – na przykład zewnętrzny dysk twardy lub stację dokującą Thunderbolt – do dowolnego portu Thunderbolt 3 (USB-C) Twojego MacBooka Pro.

Ponieważ przejściówka jest dwukierunkowa, umożliwia także podłączenie nowych urządzeń z portami Thunderbolt 3 do Maca z portem Thunderbolt lub Thunderbolt 2 i systemem macOS Sierra.

Ponadto za pomocą tej przejściówki można podłączyć monitor z portem Thunderbolt – taki jak Apple Thunderbolt Display lub monitor LG z portem Thunderbolt 2 – do dowolnych portów Thunderbolt 3 (USB-C) MacBooka Pro. Aby jednak możliwe było używanie tej przejściówki z monitorem Apple Thunderbolt Display, wymagane jest źródło zasilania, ponieważ monitor nie dostarcza przez przejściówkę wystarczająco dużej mocy.

Uwaga: Ta przejściówka nie obsługuje monitorów z interfejsem DisplayPort, takich jak Apple LED Cinema Display lub monitory innych firm wyposażone w interfejs DisplayPort lub Mini DisplayPort. Więcej informacji można znaleźć na stronie Wsparcia Apple dotyczącej przejściówki z Thunderbolt 3 (USB-C) na Thunderbolt 2.

  • Producent:  Apple
  • Model:  Przejściówka z portu Thunderbolt 3 (USB-C) na Thunderbolt 2
  • Gwarancja:  12 miesięcy gwarancji producenta
  • Interfejs:  USB-C