Wczytuję dane...

Dron PROPEL STAR WARS X1 Tie Advanced - edycja kolekcjonerska

Produkt dostępny w magazynie!
Cena: 549,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: Wysyłka gratis!
Producent: PROPEL
Kod producenta: IDPSWTFK
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Oblicz ratę

PROPEL X1 Tie AdvancedPropel Star Wars TIE ADVANCED X1 – zaawansowany dron z Gwiezdnej Sagi
Obi-Wan Kenobi kiedyś powiedział – „Flying is just for droids”. Dzięki dronom star Wars marki Propel posiadanie własnego X-Winga nie jest już tylko marzeniem. Dołącz do jasnej strony mocy i zmierz się innymi użytkownikami podczas galaktycznych bitew.


Niech moc będzie z Tobą – siły Imperium czy sojusz rebeliantów?

Od blisko 40 lat niezliczone grono fanów Gwiezdnych Wojen, niezależnie od wieku, marzyło o pilotowaniu własnego myśliwca i walce przeciwko Imperium lub przyłączeniu się do ciemnej strony mocy. Teraz jest to możliwe! Propel opracował i wdrożył ponad 5 nowych, opatentowanych technologii, aby zagwarantować użytkownikom niezapomniane wrażenia. Darmowa aplikacja umożliwia prowadzenie walki pomiędzy dronami Propela oraz rejestruje, łączy i porównuje wyniki wszystkich użytkowników.


Z prędkością światła
Quadrocoptery rozpędzają się już w trzy sekundy do prędkości 50 km/h. A to wszystko dzięki innowacyjnej, w pełni bezprzewodowej technologii Light Fidelity (Li-Fi), która umożliwia przesyłanie danych 100 razy szybciej niż Wi-Fi.Napęd odwrotny
Zazwyczaj, śmigła dronów podczas lotu wypychają powietrze w dół. Propel używa innowacyjna technologii tzw. „napędu wstecznego”, dzięki której poczujesz się naprawdę jak pilot myśliwca. Drony wyposażone są również w zintegrowane algorytmy sterowania lotem, podczas różnych rodzajów, często bardzo precyzyjnych walk powietrznych w trybie multiplayer. Dzięki nim możesz wykonać takie akrobacje jak: beczka Tallona, manewr przemytnika, ostrzał w okręgu czy korkociąg.Tryb treningowy

Początkujący użytkownicy mogą szybko i łatwo nauczyć się latać przy pomocy trybu treningowego. Dzięki zredukowanej prędkości oraz dodatkowej stabilności zapewnionej przez czujniki ciśnienia powietrza, tryb treningowy tworzy bezpieczną strefę do ćwiczenia latania. Podczas lotu w górę w trybie nauki latania, wysokość jest automatycznie regulowana do maksymalnie 2 metrów. Dodatkowe zabezpieczenie przed kontaktem statku z ziemią, tworzy bezpieczny obszar do latania.
Interaktywny kontroler, technologia IAT
Od momentu otwarcia pudełka, a następnie komory baterii sterownika, aż do uruchomienia samolotu, gracze słyszą autentyczną ścieżkę dźwiękową Gwiezdnych Wojen i znane głosy bohaterów. Jest to możliwe dzięki przełomowej technologii IAT, która łączy wirtualną grę z rzeczywistym światem. Technologia ta wykorzystuje cztery systemy komunikacji bezprzewodowej, aby stworzyć ekscytujące i niezwykle atrakcyjne wrażenia podczas gry.Aplikacja nie z tej galaktyki

Symulator lotu – awansuj z kadeta na admirała biorąc udział w jednym z 34 treningów odbywających się w wirtualnym świecie Gwiezdnych Wojen. Społeczność – dołącz do innych pilotów Star Wars i bierz udział w bitwach.

Niezwykła gablota dla kolekcjonerów
Indywidualnie numerowana edycja kolekcjonerska dronów Propel została stworzona z myślą o fanach Gwiezdnych Wojen. Wykonane z niezwykłą dbałością o najmniejsze szczegóły, ręcznie malowane drony zostały umieszczone w gablocie z podświetlaną platformą, a następnie zamknięte w pudełku opatrzonym pieczęcią woskową z emblematem oraz trójwymiarowym modelem drona. Wystarczy podnieść górną cześć pudełka, aby platforma się podświetliła, a zintegrowane z nią głośniki uruchomiły znajomą melodie z najpopularniejszej Sagi.
 
SPECYFIKACJA
- maksymalna osiągalna prędkość do 50km/h
- tryb multiplayer (możliwość prowadzenia walk z innymi użytkownikami dronów Propel Star Wars)
- przycisk do akrobacji lotniczych
- kilka rodzaje szybkości oraz tryb treningowy dla poczatkujących
- czas ładowania 30-40 mint
- czas lotu od 6-8 minut

OPAKOWANIE ZAWIERA:
OPAKOWANIE ZAWIERA:
- dron Propel Star Wars
- nadajnik bezprzewododwy 2,4 GHZ
- 2 baterie
- instrukcję obsługi
- ŁADOWARKĘ + KABEL USB + ADAPTER SIECIOWY (ADAPTER SIECIOWY + USB PRZEZNACZONY JEST DO GABLOTY ORAZ ŁADOWARKI BATERII)
- OCHRONNE ZABEZPIECZENIE TRENINGOWE
- ŚRUBOKRĘT (PRZY NADAJNIKU)
- ŚMIGŁO WIELOFUNKCYJNE
- POKRYWA BATERII (DO UŻYTKU Z KOLEKCJONERSKĄ GABLOTĄ)
- CZĘŚCI ZAMIENNE
- KOLEKCJONERSKA GABLOTA