TomToc Defender-A42 Premium Aktówka na MacBooka Pro 16 - Czarna (Black)
Kod producenta: A42F2D1
EAN: 6970412226593
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
TomToc Defender-A42 Premium Aktówka na MacBooka Pro 16 - Czarna (Black)
Kod producenta: A42F2D1
Kolor: Czarny
Pasuje do: MacBook Pro 16 M1, MacBook Pro 16 M2, MacBook Pro 16 M3, MacBook Pro 16 M4, MacBook Pro 16 M5
Wkrocz w rytm swojego dnia z torbą na ramię do laptopa Defender-A42 — idealnym towarzyszem w biurze i w podróży, gdzie styl spotyka się z prostotą, a wszystko, co niezbędne, jest w zasięgu ręki.
Ochrona 360 stopni dzięki 4 CornerArmor, krawędziom o wysokiej wytrzymałości i miękkiej wyściółce chroniącej laptopa przed upadkami, uderzeniami i zalaniem
Inteligentny system przechowywania z trzema przegródkami, wieloma kieszeniami i paskiem na Airtag lub klucz, który pozwala utrzymać porządek w akcesoriach
Ukryta kieszeń z tyłu zapewniająca bezpieczny i łatwy dostęp do rzeczy osobistych
Wykonane z odpornych na zalanie, poddanych recyklingowi tkanin z powłoką hydrofobową bez dodatku PFAS
Regulowany, odpinany pasek na ramię z antypoślizgową podkładką zapewnia lżejsze i wygodniejsze noszenie, a najwyższej jakości zamki YKK i uchwyty ze skóry PU gwarantują trwałość i długą żywotność
Smukła, minimalistyczna konstrukcja z bocznym zamkiem błyskawicznym dla łatwego dostępu, idealna do pracy lub podróży.


Najważniejsze cechy:
Zaprojektowana tak, aby zapewniać niezawodną ochronę przed upadkami i uderzeniami, torba na ramię na laptopa Defender-A42 wykorzystuje opatentowaną technologię CornerArmor, bardzo wytrzymałe krawędzie i miękką wyściółkę z polaru. Zapewnia ochronę klasy wojskowej, której możesz zaufać.
Dzięki przemyślanej konstrukcji z trzema przegrodami torba na ramię do laptopa Defender-A42 posiada oddzielne kieszenie na laptopa i akcesoria, a także ukrytą tylną kieszeń, która pozwala na bezpieczne przechowywanie rzeczy osobistych, a jednocześnie zapewnia do nich łatwy dostęp.
Najwyższej jakości zamki YKK i wyściełane uchwyty ze skóry PU zapewniają wygodę i trwałość, dzięki czemu ta torba na ramię jest funkcjonalna i stylowa, idealna do codziennego użytku.
Wykonana z wodoodpornych tkanin pochodzących z recyklingu i wykończona środkami hydrofobowymi bez dodatku PFAS torba na ramię na laptopa Defender-A42 chroni Twoje urządzenie i środowisko.
Seria Defender-A42, którą Wirecutter uznał za „świetną torbę na laptopa”, łączy w sobie wszechstronność i najwyższy komfort. Wyposażono ją w odpinany pasek na ramię z wyściełaną podkładką i wytrzymałym karabińczykiem, co umożliwia łatwe i ergonomiczne noszenie — idealna do pracy, szkoły lub w podróż..


| Producent | Producent: Tomtoc |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta: A42F2D1 |
| EAN | EAN: 6970412226593 |
| Gwarancja | Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji producenta |
| Typ | Typ: Torba |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: MacBook |
| Pasuje do | Pasuje do: MacBook Pro 16 M1, MacBook Pro 16 M2, MacBook Pro 16 M3, MacBook Pro 16 M4, MacBook Pro 16 M5 |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Tkanina z recyklingu |
| Kolor | Kolor: Czarny |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Torba na 16-calowego MacBooka |
| Szerokość | Szerokość: 39 cm |
| Grubość | Grubość: 5 cm |
| Wysokość | Wysokość: 28.5 cm |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |


