Tomtoc Light-T12 Organizer na akcesoria 1L- Czarny (Black)
Status produktu: Dostępny w magazynie
Kod producenta: T12S1D1
EAN: 6971937060624
- Typ Organizer na akcesoria
- Przeznaczenie iPad, iPhone, MacBook
- Kolor Czarny
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
Specyfikacja
| Producent | Producent: Tomtoc |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta: T12S1D1 |
| EAN | EAN: 6971937060624 |
| Gwarancja | Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji producenta |
| Typ | Typ: Organizer na akcesoria |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: iPad, iPhone, MacBook |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Poliester z recyklingu |
| Kolor | Kolor: Czarny |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Organizer na akcesoria (1L) |
| Szerokość | Szerokość: 23.5 cm |
| Grubość | Grubość: 6.5 cm |
| Wysokość | Wysokość: 12 cm |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |
Opcje finansowania




