TomToc Voyage-A24 Torba na MacBooka Air 13 - Czarna (Black)
Status produktu: Dostępny w magazynie
Kod producenta: A24C2D1
EAN: 6970412222663
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
Specyfikacja
| Producent | Producent: Tomtoc |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta: A24C2D1 |
| EAN | EAN: 6970412222663 |
| Gwarancja | Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji producenta |
| Typ | Typ: Torba |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: MacBook |
| Pasuje do | Pasuje do: MacBook Air 13 M1, MacBook Air 13 M2, MacBook Air 13 M3, MacBook Air 13 M4, MacBook Air 13 M5 |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Tkanina z recyklingu |
| Kolor | Kolor: Czarny |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Torba na 13-calowego MacBooka |
| Szerokość | Szerokość: 34 cm |
| Grubość | Grubość: 5 cm |
| Wysokość | Wysokość: 25.5 cm |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |




