Xtorm Wireless Travel Chargers Składana bezprzewodowa ładowarka podróżna 2w1 15W - Szara

Status produktu: Dostępny w magazynie

Kod producenta: XWF21

EAN: 8718182277654

Kod dostawcy: XWF21

 • Typ Ładowarka indukcyjna
 • Kolor Szary
Przejdź do pełnej specyfikacji
379 zł
W magazynie
SKU
XWF21
Rata już od:
10 zł
zapytaj o produkt +48 22 100 25 55

Xtorm Wireless Travel Chargers Składana bezprzewodowa ładowarka podróżna 2w1 15W - Szara

Rozwiązanie do ładowania 2 w 1 jest tutaj, aby się rozwinąć

Ta kompaktowa ładowarka 2 w 1 to wszystko, czego potrzebujesz do jednoczesnego ładowania smartfona i smartwatcha! Wystarczy rozłożyć ładowarkę podróżną, podłączyć dołączony kabel USB-C do adaptera i rozpocząć ładowanie.

Kod producenta: XWF21

Przeznaczenie:  iPhone, Apple Watch

Kolor: Szary

Specyfikacja:

 • Szybkie ładowanie z mocą wyjściową 7,5 W-15 W

 • Powierzchnie ładujące chronione magnetycznym zamknięciem

 • Moc maksymalna: 15W

 • Elegancki, spokojny i przyjazny dla środowiska design

 • Możliwość ładowania dwóch urządzeń na raz

 • Dołączony kabel USB-C do natychmiastowego użycia

Xtorm Wireless Travel Chargers Składana bezprzewodowa ładowarka podróżna 2w1 15W - Szara Xtorm Wireless Travel Chargers Składana bezprzewodowa ładowarka podróżna 2w1 15W - Szara

Jedno urządzenie do kompaktowego i wszechstronnego ładowania, gdziekolwiek jesteś

Powierzchnia do ładowania smartfonów jest uniwersalna. Magnetyczne, bezprzewodowe ładowanie jest możliwe dla wszystkich smartfonów kompatybilnych z MagSafe lub Qi. Powierzchnia do ładowania zegarka została zaprojektowana specjalnie dla Apple Watch i posiada certyfikat MFi. Do jednoczesnego ładowania smartfona i zegarka Apple Watch wystarczy jedno gniazdko. 

Idealna stacja ładująca w domu lub w podróży.

Dzięki kompaktowej i smukłej konstrukcji, ładowarkę podróżną 2w1 można łatwo zabrać ze sobą, gdziekolwiek jesteś. Konstrukcja zapewnia idealne dopasowanie do kieszeni lub torby. Po złożeniu stacja ładująca zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu można ją łatwo zabrać ze sobą i umieścić na szafce nocnej, w domu lub w pokoju hotelowym.  

Szybkie ładowanie do 15 W

Uniwersalna podkładka ładująca do smartfonów ładuje iPhone'a z mocą wyjściową 7,5 W. Telefony z systemem Android uzyskują zdumiewającą moc 15 W.  

Kabel USB-C w zestawie

Ładowanie można rozpocząć natychmiast, korzystając z dołączonego kabla USB-C. Wystarczy rozłożyć ładowarkę, podłączyć kabel do najbliższego adaptera, umieścić iPhone'a i zegarek na podkładce ładującej i zrelaksować się podczas ładowania urządzeń.

Powierzchnie ładujące chronione magnetycznym zamknięciem

Po ponownym naładowaniu urządzeń wystarczy złożyć stację ładującą. Dzięki magnetycznemu zamknięciu otrzymujesz kompaktowy i poręczny pakiet. Silny, ale lekki magnes utrzymuje złożoną ładowarkę podróżną i chroni powierzchnie ładowania, gdy nie jest używana.

Zawartość zestawu:

 • Ładowarka sieciowa

 • Dokumentacja

 • Oryginalne opakowanie

Xtorm Wireless Travel Chargers Składana bezprzewodowa ładowarka podróżna 2w1 15W - Szara Xtorm Wireless Travel Chargers Składana bezprzewodowa ładowarka podróżna 2w1 15W - Szara

Elegancki i zrównoważony wybór

Ciepły, szary kolor ładowarki 2w1 Travel Charger potęguje uspokajający nastrój, dając ci czas na ponowne naładowanie i relaks, podczas gdy twoje urządzenia są ponownie zasilane. Ładowarka 2w1 Travel Charger jest w większości wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu i posiada certyfikat GRS. Zapewnia to wykorzystanie tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu i ograniczenie produkcji nowych tworzyw sztucznych. Daje to tak bardzo potrzebny spokój ducha, który pomaga w ładowaniu i relaksie. 
Wyposażona w najnowszą technologię, ta ładowarka jest również trwałym wyborem. Jedna kompaktowa ładowarka podróżna, która zapewnia #MoreEnergy urządzeniom Apple przez wiele lat. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wszystkie produkty Xtorm spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Zarówno podłączone urządzenia, jak i ładowarka podróżna 2w1 są chronione przed wszelkimi awariami. Wbudowane mechanizmy chronią na przykład przed zwarciem, przeciążeniem i przegrzaniem. 

Xtorm Wireless Travel Chargers Składana bezprzewodowa ładowarka podróżna 2w1 15W - Szara Xtorm Wireless Travel Chargers Składana bezprzewodowa ładowarka podróżna 2w1 15W - Szara
Specyfikacja
ProducentXtorm
Kod producentaXWF21
EAN8718182277654
Kod dostawcyXWF21
Gwarancja12 miesięcy gwarancji producenta
TypŁadowarka indukcyjna
Pasuje doiPhone, Apple Watch
MagSafeTAK
Moc15 W
Dodatkowe informacjeDołączony kabel USB-C do natychmiastowego użycia
KolorSzary
Wysokość2,10 cm
Szerokość8,20 cm
Waga1.000000