Kod producenta: MCR24ZE/A/KBUS
EAN: 5902002278508
Kod dostawcy: Z1K1000DD
- Ekran 24" 4,5K (4480 x 2520)
- Powłoka ekranu Antyrefleksyjna
- Seria procesora i rdzenie Apple M4 (10-rdzeniowy CPU + 10-rdzeniowy GPU)
- Pojemność dysku 512 GB
- Pamięć RAM 24 GB
- Model karty graficznej Apple M4 (10-rdzeniowy GPU)
- Karta sieciowa LAN Gigabit Ethernet
- Kolor obudowy Srebrny
Skonfiguruj:
Klawiatura w zestawie:
Magic Keyboard z Touch ID
Magic Keyboard z Touch ID i polem numerycznym
Powłoka ekranu:
Antyrefleksyjna
Szkło Nanostrukturalne
Pamięć RAM:
24 GB
32 GB
Układ klawiatury:
ANSI - Angielski US
ISO - Angielski PL
Specyfikacja
| Typ karty graficznej | Typ karty graficznej: Zintegrowana |
|---|---|
| Producent | Producent: Apple |
| Model | Model: iMac 24 cale |
| Kod producenta | Kod producenta: MCR24ZE/A/KBUS |
| EAN | EAN: 5902002278508 |
| Kod dostawcy | Kod dostawcy: Z1K1000DD |
| Gwarancja | Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji producenta |
| Data premiery modelu | Data premiery modelu: Late 2024 |
| Rodzaj procesora | Rodzaj procesora: Apple M4 |
| Pamięć RAM | Pamięć RAM: 24 GB |
| Typ pamięci | Typ pamięci: Zunifikowana |
| Przepustowość pamięci | Przepustowość pamięci: 120 GB/s |
| Pojemność dysku | Pojemność dysku: 512 GB |
| Technologia dysku | Technologia dysku: SSD |
| Producent karty graficznej | Producent karty graficznej: Apple |
| Seria karty graficznej | Seria karty graficznej: Apple M4 |
| Model karty graficznej | Model karty graficznej: Apple M4 (10-rdzeniowy GPU) |
| Rodzaje wejść / wyjść | Rodzaje wejść / wyjść: 4 x Thunderbolt 4, 1 x Gniazdo słuchawkowe 3.5 mm z zaawansowaną obsługą słuchawek o wysokiej impedancji, 1 x Gigabit Ethernet (RJ-45) |
| Moduł Bluetooth | Moduł Bluetooth: Bluetooth 5.3 |
| Karta sieciowa LAN | Karta sieciowa LAN: Gigabit Ethernet |
| Karta sieciowa bezprzewodowa WLAN | Karta sieciowa bezprzewodowa WLAN: Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Obsługa wyświetlaczy | Obsługa wyświetlaczy: Jednoczesne wyświetlanie obrazu w pełnej natywnej rozdzielczości na wbudowanym wyświetlaczu w miliardzie kolorów oraz maks. dwa wyświetlacze zewnętrzne o rozdzielczości maksymalnej 6K przy 60 Hz |
| Zainstalowany system operacyjny | Zainstalowany system operacyjny: macOS |
| Wersja systemu operacyjnego | Wersja systemu operacyjnego: macOS Sequoia lub nowszy |
| Dołączone oprogramowanie | Dołączone oprogramowanie: Wbudowane aplikacje systemu macOS |
| Klawiatura w zestawie | Klawiatura w zestawie: Magic Keyboard z Touch ID |
| Układ klawiatury | Układ klawiatury: ANSI - Angielski US |
| Kolor obudowy | Kolor obudowy: Srebrny |
| Połączenia i rozbudowa | Połączenia i rozbudowa: Cztery porty Thunderbolt/USB 4 obsługujące: Thunderbolt 4(do 40 Gb/s),USB 4(do 40 Gb/s),USB 3.1 drugiej generacji (do 10 Gb/s),DisplayPort; Gniazdo słuchawkowe 3,5mm z zaawansowaną obsługą słuchawek o wysokiej impedancji |
| Ekran | Ekran: 24" 4,5K (4480 x 2520) |
| Powłoka ekranu | Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna |
| Typ ekranu | Typ ekranu: LED, IPS, RETINA |
| Jasność ekranu | Jasność ekranu: 500 nitów |
| True Tone | True Tone: TAK |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: iMac M4, Magic Keyboard z Touch ID, Mysz Magic Mouse, Zasilacz o mocy 143W, Przewód zasilający (2m), Przewód USB-C do ładowania |