Wczytuję dane...

Apple Care Protection Plan dla iPad

Produkt dostępny w magazynie!
Cena: 349,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: 8.99 PLN
Producent: Apple
Kod producenta: S4518ZM/A
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Oblicz ratę
PN: MF226PL/A

Plan przedłuża bezpłatny okres gwarancji na iPad i dotyczącego go wsparcia technicznego do dwóch lat od daty zakupu iPada.

Zakupu planu ochrony AppleCare Protection Plan należy dokonać w ciągu 12 miesięcy od pierwotnej daty nabycia iPada. Plan zapewnia możliwość korzystania z dodatkowych opcji naprawy lub wymiany do dwóch lat od daty zakupu sprzętu.

Podręcznik pierwsze kroki

Warunki użytkowania

Przez dwa lata od daty zakupu iPada plan AppleCare Protection Plan zapewnia bezpośredni dostęp pod jednym adresem do ekspertów znakomitego telefonicznego wsparcia technicznego Apple. Plan zapewnia kompleksowy serwis oraz wsparcie ekspertów Apple. Poza tym plan uprawnia do korzystania z lokalnych serwisów sprzętu Apple na całym świecie.

Plan ochrony AppleCare Protection Plan zapewnia możliwość naprawy lub wymiany sprzętu, która obejmuje zarówno koszt części jak i robocizny i realizowana jest przez autoryzowanych techników Apple. Serwisem sprzętowym Apple objęte są następujące elementy:

- iPad

- Bateria

- Urządzenie Time Capsule lub AirPort

- Dołączony przewód USB i zasilacz

Ponieważ firma Apple zaprojektowała iPad,  system operacyjny, jak i wiele aplikacji, produkty Apple są prawdziwie zintegrowanymi systemami. Tylko plan ochrony AppleCare Protection Plan zapewnia kompleksowy serwis i wsparcie ekspertów Apple, pozwalając na rozwiązanie większości problemów w trakcie jednej rozmowy telefonicznej. W ramach planu otrzymujesz:

- Bezpośredni dostęp do ekspertów Apple

- Usługa błyskawicznej naprawy lub wymiany

W domowym zaciszu, w biurze czy w podróży — zawsze możesz zwrócić się do ekspertów Apple z pytaniami na różne tematy związane z systemem Mac, takie jak

- Korzystanie z systemu iOS oraz iCloud

- Krótkie pytania dotyczące korzystania z aplpikacji Apple na iPad

- Nawiązywanie połączeń z sieciami bezprzewodowymi

- Obsługa aplikacji FaceTime, Keynote, Numbers, Pages oraz innych

  • Producent:  Apple
  • Przeznaczenie:  iPad
  • Okres ochrony urządzenia:  do 2 lat od daty zakupu iPada
  • Kod producenta:  MF226PL/A