Wczytuję dane...

Mamibot GREY EXVAC660 odkurzacz robot sprzątający z funkcją Mopowania

Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Kup teraz, otrzymasz jutro! Kup teraz, wysyłka w poniedziałek! Zamów dziś, dostawa pojutrze!
zamów w ciągu:
wyślemy jeszcze dziś!
zamów w ciągu:
wysyłka już jutro!
Cena: 969,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Dostawa od: Wysyłka gratis!
Producent: Mamibot
Kod producenta: EXVAC660
Gwarancja: 24 miesiące
Waga produktu: 3 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
Oblicz ratę

HYBRID ROBOT VACUUM CLEANER - robot odkurzający Mamibot EXVAC660  z systemem mapowania

pomieszczeń.

Mamibot GREY EXVAC660 robot odkurzający Mamibot EXVAC660  z systemem mapowania pomieszczeń.

Mamibot Grey to doceniony w rankingach PC WORLD i TECH AWARDS zaawansowany technicznie, hybrydowy robot czyszczący o doskonałej wydajności czyszczenia.

Funkcja odkurzania i mopowania

Mamibot Grey to sprzęt, który potrafi nie tylko odkurzać, ale także mopować podłogę na mokro. Wyposażono go w dwa oddzielne pojemniki, jeden tylko na śmieci o poj. 600 ml oraz drugi na śmieci oraz na wodę. Po napełnieniu go wodą (350 ml) możemy przetrzeć na mokro powierzchnię ponad 100 m2. Sami decydujemy w jakim trybie czyszczenia robot ma pracować.

Zabezpieczenia i sterowanie

Mamibot Grey posiada zestaw czujników, zapewniających bezpieczną pracę oraz zapobiegających upadkowi urządzenia. Wyposażono go w funkcję mapowania podłogi, a także w moduł WiFi, dzięki któremu robotem można sterować za pomocą aplikacji WeBack z poziomu smartfona. Funkcja mapowania umożliwia stworzyć mapę, po której urządzenie się porusza.

WeBack pozwala zdalnie uruchomić robota - nawet gdy nie ma nas w domu. Aplikacja w czasie rzeczywistym pokazuje pozycję robota i rysuje mapkę przebytej przez niego drogi. Po pewnym czasie mamy już narysowane całe pomieszczenie, w którym pracuje robot. Jednocześnie otrzymujemy informację o odkurzonej powierzchni (w metrach kwadratowych). Z poziomu aplikacji możemy także zatrzymać robota, uruchomić czyszczenie punktowe, odkurzanie krawędzi czy po prostu odesłać robota z powrotem do stacji dokującej.

Drugą opcją sterowania jest sterowanie pilotem zdalnego sterowania. Z poziomu pilota możemy też regulować moc ssania - mamy do wyboru dwa tryby, standardowy i o zwiększonej sile. Pilot posiada wyświetlacz  LCD z zegarkiem co ułatwia programowanie pilota, czyli ustawianie godzin, w których robot automatycznie będzie opuszczał stację i odkurzał (na przykład wtedy, gdy jesteśmy w pracy).

 

Niezwykle skuteczny i cichy

Na spodzie robota znajdują się dwa koła napędowe plus kółko swobodnie obracające się. Robot ma pojedynczą turboszczotkę i dwie obrotowe, trójramienne szczotki-zmiotki tzw. wąsy.

Mamibot Grey jest bardzo cichym urządzeniem. Poziom generowanego hałasu jest niewielki i pozwala na uruchamianie robota, podczas gdy domownicy znajdują się kilka metrów od niego, nie będzie im przeszkadzał.

 


Zawartość zestawu:

1x robot hybrydowy Mamibot Grey

2x ściereczka do mopowania

1x szczotka główna

4x szczotka boczna

1x szczoteczka do czyszczenia

1x pojemnik na wodę (przystawka do mopowania) - 350ml

1x pojemnik na kurz - 600ml

2x filtr HEPA

1x stacja dokująca

1x pilot z wyświetlaczem

1x ładowarka

 

  • Czas pracy :  120 min.