Tomtoc Aviator-T37 Torba podróżna na ramię 1,3L - Czarna (Black)
Kod producenta: T37S1D1
EAN: 6970412221451
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
Tomtoc Aviator-T37 Torba podróżna na ramię 1,3L - Czarna (Black)
Kod producenta: T37S1D1
Kolor: Czarny
Zachowaj lekkość, poruszaj się z głową. Torba podróżna Aviator-T37 to Twój wybór na podróż samolotem, dojazdy do pracy i miejskie przygody – kompaktowa, bezpieczna i przemyślanie zorganizowana, aby zapewnić Ci bezstresową podróż.
Posiada kieszeń blokującą sygnał RFID, która chroni karty kredytowe i dowód osobisty przed kradzieżą elektroniczną, a także zamykany główny zamek błyskawiczny zapewniający dodatkowe bezpieczeństwo
Mieści od 4 do 6 paszportów, posiada specjalne kieszenie na gotówkę, monety (kieszeń z siatki), karty (kieszeń na zamek), telefon i power bank – dzięki czemu wszystko będzie zawsze na swoim miejscu
Przednie dwie kieszenie na słuchawki/klucze, tylna kieszeń na karty pokładowe/paszporty i pojemna komora główna na codzienne drobiazgi – idealne w podróży lub do codziennego użytku
Wykonany z niezawodnego i zrównoważonego materiału poliestrowego 400D, który jest wytrzymały i przyjazny dla środowiska
Kompaktowa konstrukcja o pojemności 1,3 l z możliwością noszenia na jednym ramieniu — wygodna, nieporęczna i stworzona do noszenia przez cały dzień


Stylowy wygląd i bezpieczeństwo - Elegancka i bezpieczna torba podróżna Aviator-T37 idealnie sprawdzi się podczas podróży samolotem, codziennych dojazdów do pracy czy weekendowych wypadów — jest na tyle kompaktowa, że możesz ją zabrać wszędzie, ale na tyle pojemna, że zmieścisz w niej najpotrzebniejsze rzeczy.
Wszystko pod ręką - Przestronna komora główna pomieści power banki, kompaktowe aparaty fotograficzne i codzienne drobiazgi, natomiast wewnętrzne kieszenie boczne pomieszczą do 6 paszportów. Siatkowa kieszeń pozwala mieć telefon zawsze pod ręką, a elastyczne pętelki zabezpieczają długopisy — wszystko jest na swoim miejscu, zapewniając bezstresową podróż. Górna kieszeń z szybkim dostępem i wewnętrznym klipsem na klucze idealnie nadaje się do przechowywania małych, niezbędnych rzeczy, takich jak słuchawki AirPods, klucze, monety i inne kompaktowe przedmioty. Tylna kieszeń umożliwia szybki dostęp do karty pokładowej, dokumentów podróży i innych niezbędnych rzeczy w podróży.
Pożegnaj się z obawami o bezpieczeństwo - Posiada kieszeń blokującą sygnał RFID, która chroni karty kredytowe i dowody osobiste przed kradzieżą elektroniczną. Zamykany na klucz główny zamek błyskawiczny chroni Twoje rzeczy przed niepożądanym dostępem podczas podróży.


| Producent | Producent: Tomtoc |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta: T37S1D1 |
| EAN | EAN: 6970412221451 |
| Gwarancja | Gwarancja: 24 miesiące gwarancji producenta |
| Typ | Typ: Torba |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: iPhone |
| Dodatkowe informacje | Dodatkowe informacje: Z blokadą RFID |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Poliester z recyklingu |
| Kolor | Kolor: Czarny |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Tomtoc Aviator-T37 Torba podróżna na ramię 1,3L |
| Szerokość | Szerokość: 14.5 cm |
| Grubość | Grubość: 7 cm |
| Wysokość | Wysokość: 19.5 cm |
| Waga | Waga: 0.230000 |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |


