Tomtoc Explorer-T21 Torba typu Sling (S) 3L - Czarna (Black)
Kod producenta: T21S1D1
EAN: 6971937062475
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
Tomtoc Explorer-T21 Torba typu Sling (S) 3L - Czarna (Black)
Kod producenta: T21S1D1
Kolor: Czarny
Torba Explorer-T21 Sling Bag to nie tylko modny dodatek, ale także wygodny sposób na noszenie przy sobie najpotrzebniejszych rzeczy podczas zwiedzania miasta lub podróży po świecie.
Trwała powłoka zewnętrzna z poliestru 840D łączy w sobie lekkość, odporność na wodę i wytrzymałość, dzięki czemu idealnie nadaje się do codziennego użytku i podróży.
Posiada trzy komory: przednią kieszeń z szybkim dostępem na drobiazgi, przestronną komorę główną z wieloma elastycznymi kieszeniami na gadżety techniczne oraz ukrytą tylną kieszeń na wartościowe przedmioty.
Wzmocnione najwyższej jakości zamkami błyskawicznymi YKK i trwałymi klamrami: gwarantują płynne działanie i długotrwałą niezawodność w każdych warunkach.
Zapewnia regulowane, wygodne noszenie na klatce piersiowej, plecach lub ramieniu, zapewniając wszechstronne możliwości noszenia.
Minimalistyczny design, który idealnie wpisuje się w miejski styl życia i doskonale sprawdza się podczas każdej przygody.


Najważniejsze cechy:
Wielofunkcyjne przechowywanieZorganizowane kieszenie przeznaczone na najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak Switch 2.
Kieszenie z przodu i z tyłu z szybkim dostępemŁatwy dostęp do AirPods Pro, kluczy, AirTagów, telefonu, gotówki i paszportu.
Chwyć i idź, lekko i bez wysiłkuMinimalistyczny design, maksymalna funkcjonalność.
Minimalistyczna torba EDCKompaktowa torebka typu crossbody o czystym wyglądzie


| Producent | Producent: Tomtoc |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta: T21S1D1 |
| EAN | EAN: 6971937062475 |
| Gwarancja | Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji producenta |
| Typ | Typ: Nerka |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: iPhone |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Poliester z recyklingu |
| Kolor | Kolor: Czarny |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Torba typu Sling (S) |
| Szerokość | Szerokość: 31 cm |
| Grubość | Grubość: 7.5 cm |
| Wysokość | Wysokość: 15 cm |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |


