TomToc TheHer-A21 Torba na ramię na MacBooka Pro 14 - Szara (Gray)
Status produktu: Dostępny w magazynie
Kod producenta: A21D3D1
EAN: 6971937065995
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
Specyfikacja
| Producent | Producent: Tomtoc |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta: A21D3D1 |
| EAN | EAN: 6971937065995 |
| Typ | Typ: Torba |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: MacBook |
| Pasuje do | Pasuje do: MacBook Air 13 M1, MacBook Air 13 M2, MacBook Air 13 M3, MacBook Air 13 M4, MacBook Pro 14 M1, MacBook Pro 14 M2, MacBook Pro 14 M3, MacBook Pro 14 M4, MacBook Pro 14 M5, MacBook Neo, MacBook Air 13 M5 |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Tkanina z recyklingu |
| Kolor | Kolor: Szary |
| Szerokość | Szerokość: 36.5 cm |
| Grubość | Grubość: 1.8 cm |
| Wysokość | Wysokość: 27 cm |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |



