TomToc Voyage-A24 Torba na MacBooka Pro 16 - Czarna (Black)
Status produktu: Dostępny w magazynie
Kod producenta: A24F2D1
EAN: 6970412222717
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
Specyfikacja
| Producent | Producent: Tomtoc |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta: A24F2D1 |
| EAN | EAN: 6970412222717 |
| Gwarancja | Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji producenta |
| Typ | Typ: Torba |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: MacBook |
| Pasuje do | Pasuje do: MacBook Air 13 M1, MacBook Air 13 M2, MacBook Air 13 M3, MacBook Air 13 M4, MacBook Air 15 M2, MacBook Air 15 M3, MacBook Air 15 M4, MacBook Pro 14 M1, MacBook Pro 14 M2, MacBook Pro 14 M3, MacBook Pro 14 M4, MacBook Pro 16 M1, MacBook Pro 16 M2, MacBook Pro 16 M3, MacBook Pro 16 M4, MacBook Pro 14 M5, MacBook Neo, MacBook Air 13 M5, MacBook Air 15 M5, MacBook Pro 16 M5 |
| MagSafe | MagSafe: TAK |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Tkanina z recyklingu |
| Kolor | Kolor: Czarny |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Torba na MacBooka Pro 16 |
| Szerokość | Szerokość: 39 cm |
| Grubość | Grubość: 5 cm |
| Wysokość | Wysokość: 28.5 cm |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |




