Tomtoc Aviator-T33 Torba / Nerka 3,5L - Czarna (Black)
Status produktu: Dostępny w magazynie
Kod producenta: T33M1D1
EAN: 6971937068675
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
Specyfikacja
| Producent | Producent: Tomtoc |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta: T33M1D1 |
| EAN | EAN: 6971937068675 |
| Gwarancja | Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji producenta |
| Typ | Typ: Nerka |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: iPhone |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Nylon |
| Kolor | Kolor: Czarny |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Nerka (3,5L) |
| Szerokość | Szerokość: 32 cm |
| Grubość | Grubość: 7 cm |
| Wysokość | Wysokość: 12 cm |
| Waga | Waga: 0.300000 |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |
Opcje finansowania




