Tomtoc Navigator-T66 Liteway Plecak podróżny na MacBook Pro 16 / 40L - Jasnoszary (Light Gray)
Status produktu: Dostępny w magazynie
Kod producenta: T66M1G2
EAN: 6970412222335
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
Specyfikacja
| Producent | Producent: Tomtoc |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta: T66M1G2 |
| EAN | EAN: 6970412222335 |
| Gwarancja | Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji producenta |
| Typ | Typ: Plecak |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: MacBook |
| Pasuje do | Pasuje do: MacBook Air 13 M1, MacBook Air 13 M2, MacBook Air 13 M3, MacBook Air 13 M4, MacBook Air 15 M2, MacBook Air 15 M3, MacBook Air 15 M4, MacBook Pro 14 M1, MacBook Pro 14 M2, MacBook Pro 14 M3, MacBook Pro 14 M4, MacBook Pro 16 M1, MacBook Pro 16 M2, MacBook Pro 16 M3, MacBook Pro 16 M4, MacBook Pro 14 M5, MacBook Neo, MacBook Air 13 M5, MacBook Air 15 M5, MacBook Pro 16 M5 |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Tkanina z recyklingu |
| Kolor | Kolor: Jasny szary |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Plecak podróżny na 16-calowego MacBooka |
| Szerokość | Szerokość: 33 cm |
| Grubość | Grubość: 23 cm |
| Wysokość | Wysokość: 52 cm |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |
Opcje finansowania




