Tomtoc Navigator-T66 Plecak podróżny na MacBook Pro 16 / 40L - Czarny (Black)
Kod producenta: T66M1D1
EAN: 6971937063649
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
Tomtoc Navigator-T66 Plecak podróżny na MacBook Pro 16 / 40L - Czarny (Black)
Kod producenta: T66M1D1
Kolor: Czarny
Pojemność: 40 litrów
Niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na lot czy na weekendowy wypad, plecak podróżny Navigator-T66 został zaprojektowany tak, aby Twoje najważniejsze rzeczy były uporządkowane, sprzęt elektroniczny bezpieczny, a Twoja podróż przebiegała bezproblemowo..
Pojemność 40 l z wieloma przegrodami na laptopy, tablety i niezbędne rzeczy podróżne
Przednia kieszeń umożliwiająca dostęp do głównej komory i pełne otwarcie jak w walizce, co ułatwia pakowanie
Przegroda na laptopa zgodna z wymogami TSA i wymiary zatwierdzone przez IATA usprawniają Twoją podróż
Wykonane z trwałego materiału pochodzącego z recyklingu, niezawierające PFAS i wyposażone w zamki YKK zapewniające trwałość i wytrzymałość
Wyściełany panel tylny 3D, profilowane paski na ramiona i pasek do przeciągania bagażu zapewniają wygodę przez cały dzień


Najważniejsze cechy:
-
Plecak podróżny 40L
Rozpinana jak walizka, co ułatwia pakowanie, nadaje się na 3-5-dniową podróż
-
Konstrukcja otwierania typu muszla małży
Łatwy dostęp do głównej komory bez konieczności szukania zamków błyskawicznych
-
Przyjazny dla TSA
Konstrukcja otwierana pod kątem 180° umożliwia łatwą i szybką kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku
-
Rozmiar bagażu podręcznego
20,47 × 13,39 × 9 cali (52 × 34 × 23 cm)
-
Kieszeń szybkiego dostępu
Przednia strona z ukrytym zamkiem błyskawicznym umożliwia łatwy dostęp do głównej komory
-
Praktyczne kieszenie
Łatwy dostęp do niezbędnych rzeczy podróżnych, takich jak paszport, portfel, butelka wody itp..
-
Wygodne paski i panele
Zapewniające optymalny komfort i ergonomiczne wsparcie


| Producent | Producent: Tomtoc |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta: T66M1D1 |
| EAN | EAN: 6971937063649 |
| Gwarancja | Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji producenta |
| Typ | Typ: Plecak |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: MacBook |
| Pasuje do | Pasuje do: MacBook Air 13 M1, MacBook Air 13 M2, MacBook Air 13 M3, MacBook Air 13 M4, MacBook Air 15 M2, MacBook Air 15 M3, MacBook Air 15 M4, MacBook Pro 14 M1, MacBook Pro 14 M2, MacBook Pro 14 M3, MacBook Pro 14 M4, MacBook Pro 16 M1, MacBook Pro 16 M2, MacBook Pro 16 M3, MacBook Pro 16 M4, MacBook Pro 14 M5, MacBook Neo, MacBook Air 13 M5, MacBook Air 15 M5, MacBook Pro 16 M5 |
| Dodatkowe informacje | Dodatkowe informacje: Pojemność 40L |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Tkanina z recyklingu |
| Kolor | Kolor: Czarny |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Plecak podróżny na 16-calowego MacBooka |
| Szerokość | Szerokość: 33 cm |
| Grubość | Grubość: 23 cm |
| Wysokość | Wysokość: 52 cm |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |


