Tomtoc Slash-T64 Plecak z klapą na MacBook Pro 16 / 18L - Meteoryt (Meteorite)
Kod producenta: T64M1D1
EAN: 6971937065797
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
Tomtoc Slash-T64 Plecak z klapą na MacBook Pro 16 / 18L - Meteoryt (Meteorite)
Kod producenta: T64M1D1
Kolor: Meteoryt
To lekki plecak, który łączy w sobie design i praktyczność, a także oferuje zwiększoną funkcjonalność w mieście. Cechą charakterystyczną wszystkich modeli są geometryczne bloki kolorystyczne i linie na zewnątrz. Pojemność i przegrody, idealne do chodzenia po mieście, są atrakcyjne, ponieważ można ich używać zarówno w drodze do pracy, jak i na wakacje. Z tym plecakiem będziesz mógł cieszyć się pełnią życia w codziennym życiu.


Najważniejsze cechy:
Plecak Slash-Flip
Mały, ale poręczny plecak roboczy z geometrycznymi elementami z przodu i funkcjami niezbędnymi do sprostania wyzwaniom codziennej pracy. Lekka konstrukcja zapewnia wygodę podczas codziennych dojazdów do pracy lub krótkich wycieczek.
Duża pojemność
Pojemność 18 l w pełni zaspokoi codzienne potrzeby pracowników biurowych i studentów. Plecak na laptopa tomtoc Flap idealnie pomieści laptopa, iPada, pliki, portfel, książki, klucze, butelkę z wodą, parasol, lekkie ubrania itp.
Inteligentna organizacja
Plecak Tomtoc Lightweight Casual Daypack jest wyposażony w kieszeń na laptopa, kieszeń na iPada, kieszeń główną, kieszeń na akcesoria, kieszeń prywatną, kieszeń na butelkę z wodą i kieszeń przednią, dzięki czemu można w pełni wykorzystać całą przestrzeń plecaka do przechowywania.
Wygodne i lekkie
Posiada grube i miękkie, wyściełane, regulowane paski na ramię oraz wyprofilowany, piankowy panel tylny, który ułatwia przenoszenie dużych ciężarów i wygodnie dopasowuje się do każdej sylwetki. Plecak waży zaledwie 700 gramów (1,54 funta), co czyni go niezwykle lekkim, dzięki czemu można go wygodnie nosić przez cały dzień, nawet po pełnym obciążeniu. Górny uchwyt zapewnia dodatkową wygodę.


Wygodne noszenie
Plecak EDC marki Tomtoc jest wygodny, oddychający i dopasowuje się do kształtu pleców człowieka. Posiada wyściełane paski na ramiona i tylny panel.
Bezpieczne zamknięcie z klapką
Klapka zakrywa tylko część torby zapewniającą prywatność, uniemożliwiając osobom postronnym bezpośredni kontakt z torbą i chroniąc zawartość torby. Odporny na warunki atmosferyczne materiał chroni zawartość przed wilgocią./p>
Obie kieszenie boczne
Kieszenie po obu stronach umożliwiają noszenie butelki z wodą lub parasola.
Zaangażowanie w jakość
Wykonane z wykorzystaniem niezawodnych klamer i zamków błyskawicznych YKK, na tyle trwałych, że posłużą przez długi czas.


| Producent | Producent: Tomtoc |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta: T64M1D1 |
| EAN | EAN: 6971937065797 |
| Gwarancja | Gwarancja: 24 miesiące gwarancji producenta |
| Typ | Typ: Plecak |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: MacBook |
| Dodatkowe informacje | Dodatkowe informacje: Zamek błyskawiczny, Komora przednia, Dwie komory boczne, Regulowane, wzmacniane szelki |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Tkanina z recyklingu |
| Kolor | Kolor: Meteoryt |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Plecak na 16-calowego MacBooka |
| Szerokość | Szerokość: 31 cm |
| Grubość | Grubość: 14 cm |
| Wysokość | Wysokość: 44 cm |
| Waga | Waga: 0.700000 |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |


